• Sersale

    28 september, Italië ⋅ ☁️ 15 °C

    En hele mooie tocht door de bergen vandaag.
    Vanmorgen eerst even tanken en natuurlijk koffie in de bar. Deze keer was het een bar met een wand van 6 speelautomaten, bingo op de tv en mannen die de Lotto of zoiets kwamen invullen. Er werd ook veel rookwaar gekocht. In de bar een schattig kindje in een soort van campingbedje als box, later werd hij in de kinderstoel gezet die er naast stond. Hij zat meteen als gehypnotiseerd naar de speelautomatenwand te kijken waar de kleuren en bewegingen constant aan het verleiden waren.
    De koffie was weer uitstekend en met een croissantje erbij was ik 2,80 kwijt.
    Toen op weg naar de route door de bergen. Meteen aan het begin zag ik een prachtig stadje tegen een berg opliggen en ik kon zowaar stoppen op een strook langs de weg. Ik besefte toen niet dat ik door dat stadje heen moest rijden. Nou dat was een hele toer, dwars door het oude centrum over de oude, smalle, zeer steile straatjes, oef even het angstzweet of het wel zou lukken. Daarna een smalle weg met heel veel haarspeldbochten, dat was ook niet echt ontspannen rijden. Ik heb achterwielaandrijving en mijn draaicirkel is dus best groot. Bij de bochten naar rechts zat ik links bijna tegen de bergwand aan, dus helemaal op de linker weghelft waar een tegenligger aan kon komen rijden, gelukkig in die bochten geen tegenliggers gehad. Het ging hoger en hoger, wat een adembenemende uitzichten. Uiteindelijk verdwenen de haarspeldbochten en bleef het veel bochtenwerk maar gelukkig net iets minder scherp.
    Na het eerste stadje zag ik opeens een bekende camper, daar reed Kittie voor mij.
    We hebben de route vandaag verder samen gereden, heel gezellig. Bij een meer hebben we lekker gegeten en eind van de middag nog ergens koffie gedronken.
    Toen we daar vandaan vertrokken reed ik op een groot stenen blok waardoor ik een fikse beschadiging heb achter het rechter voorwiel. Het rijden en remmen ging nog goed en het bochtenwerk ook, dus doorgereden naar de afgesproken camperplaats waar Eva al was gearriveerd.
    Morgenvroeg rijd ik even naar een garage om te laten kijken of ik zo veilig door kan rijden. Het plan is om m dan in Spanje of Portugal te laten maken. Maar eerst morgen de diagnose maar even afwachten 🤞🏼🤞🏼🤞🏼
    Meer informatie