Italia
Bibbiano

Scopri le mete di viaggio dei viaggiatori che scrivono diari di viaggio su FindPenguins.
Viaggiatori in questo posto
    • Giorno 8

Day 8_Kolesarjenje

30 aprile, Italia ⋅ ☀️ 27 °C

Današnji plan obsega kolesarsko pot od Castell de San Gimignano - Colle di Val D'Elsa - San Gimignano in nazaj. Krožna pot na kateri smo si želeli videti Toskansko pokrajino, voziti po belih cestah in vmes kaj popiti in samo uživati. Nekajkrat nam je Kamoot pokazal pot, ki je ni bilo, vodil na po enoslednih poteh in prav tako po belih cestah. Uživali smo vse do padca Tamara na blagem spustu, kjer je poškodovala menjalnik in je pot postala malo bolj zahtevna. Z njeno trmo in slabo voljo, smo pot nadaljevali do San Gimignana, kjer smo spili pijačo in sta fanta prijazno šla po avto in nazaj po punci. Vendar smola je zopet udarila, tokrat pa je padec čakal na Andreja, ki se je močno podrgnil po levem komolcu in levi nogi. Lahko svo nadaljevala, vendar je bil tudi konec kolesarjenja za danes. Tamara in Andrej sta še šla v trgovino, Andreja in Miro pa s kolesom nazaj. Kdo bo prej pri apartmaju, no moram priznat, da sta Tamara in Andrej bila hitrejša za kakšno minuto, ampak to je prineslo dodatnega smeha in pijačo v dobri družbi in naslednjih padavin.Leggi altro

Potresti conoscere questo luogo anche con i seguenti nomi:

Bibbiano

Unisciti a noi: