• Alleen in de tempel, sunset met locals

    January 13, 2023 in Indonesia ⋅ ⛅ 30 °C

    Deze dag nog een rondje Uluwatu gedaan voordat ik weer doorreis.

    Hop hop, s ochtends vroeg voorbereid om voor de drukte en monkeyproof naar de Tempel van Uluwatu te gaan. Ik had gelezen dat het er heel druk kan zijn en de apen erg agressief. Nou, dat was een les in “je kunt je ook tegoed voorbereiden” 😅. Liep ik daar uiteindelijk nagenoeg alleen, nog tussen de schoonmakers en de net gevoerde apen. Heb er drie gezien die totaal niet in mij geïnteresseerd waren.

    Vervolgens lekker rondgereden, het is hier relatief rustig op de weg en voelde mij er vertrouwd mee.

    S middags bij het zwembad (daar kun je je zelf wel iets bij voorstellen). En wat voor menigeen heel normaal is, is voor mij inmiddels bijzonder geworden: heb heerlijk 2 biertjes gedronken 😋. Heb nadien geen darmklachten gehad. Wel kreeg ik het gevoel van een bierbuik (tja, hoe beschrijf ik dat gevoel, geen idee. Meer een gedachte eigenlijk 😅).

    Na een lange omzwerving door steeds kleinere en doodlopende steegjes kwam ik ineens bij een weiland met een kleine ingang. Die intuïtief gevolgd en zie het resultaat in de foto’s van de prachtige zonsondergang.

    Op naar Ubud en de rijstvelden…
    Read more