Den 17 francuzske palacinky s nemcom

January 4, 2017 in Malaysia ⋅ ⛅ 27 °C

Vecer nechame Danku dalej si odgrgavat, funiet, ochkat a jajkat a s Tomcom provokativne odchadzame na veceru do pravej francuzskej palacinkarne.
    V malych priestoroch sadame tesne vedla Nemca, s ktorym sa pustime do debaty. S manzelkou po tom ako dal vypoved v praci uz 5 mesiacov cestuje. V Nemecku si kupili nejaky skrep auto, v ktorom nefungovalo takmer nic a motor siel max. na 3000 otacok. Dali za neho 500Eur. S nim cez Turecko docestovali az do Gruzinska kde auto predali za 800 dolarov ;) Stadial postupne roznymi sposobmi dosli az do Malajzie. Bola radost ho pocuvat... Pravdepodobne sa s nami citil dobre, nakolko po dojedeni svojej sladkej palacinky a doslovnom vymasteni taniera prstom (tak mu chutilo) zabudol zaplatit. Casnicka ho ledva chytila uz sadajuceho na motorku ;)
    My sme si pre zmenu uzili slane palacinky. Vnutro parada, palacinka nic extra. Danka dokaze lepsie.
    Poriadne napapkani sa vraciame domov. Danka tuzi po podobnom gastronomickom zazitku, ale ma narok len naprazdno si odgrgavat - stale na tom nie je najlepsie.

Na to aby bola Danka fit,
    musi papkat carbofit ;)