Den 18 Dankina hlava v krokodilej tlame

January 5, 2017 in Malaysia ⋅ ⛅ 26 °C

V ramci dna sme sa este zastavili na krokodilej farme. Bola to taka mensia ZOO, kde boli male krokodily, velke krokodily, mlade krodkodily, stare krokokodily. Proste vsetky druhy krokodilov vratane specialnej klietky s krokodilmi, ktore mali rozne poruchy vyvoja (napr. nemali chvost).
    V ramci tejto krokodilej farmy sa poriadali rozne show. My sme sa zucastnili najprv krmenia krokodilov rybami. Nic extra, tym krokodilom sa uz ani jest nechcelo, ale zase poniektore kusy boli obrovske. Druha show "muz versus krokodil" uz bola trosku vacsia zabava. Odvazni tajtrlici chodili a sedeli na krokodilovi. Potom mu davali pusu (blby krokodil necvakol) a potom mu este do papule dali ruku na cca 10sec (a krokodil zas necvakol, to mohlo byt krvi ako v South Parku). Krokodil mal zjavne svoj vek (vraj 41rokov) a asi mu dali aj davku Ditiadenu, nakolko to ujkova ruka prezila a krokodil extra utocny nebol.
    Vrcholom show bolo, ze Danka strcila svoju hlavu do krokodilej tlamy. To uz sme boli vo vytrzeni. Aj ked... Tu uz slo iba o drevenu maketu ;)

Rovno pri farme sme sa aj naobedovali. Ja uz dost dlho snivam o buchtach na pare, co sa v tychto krajinach zdalo ako nesplnitelny sen. Ale moje prianie bolo vypocute.
    Takze dnes dve buchticky na pare. Jednej napln bola nejaka fazula zmiesana s nutelou a neviem cim, uz som to tazko rozoznaval podla chuti. Bola to riadna divocina. Iste je, ze nieco take sa na Slovensku urcite zohnat neda. Druha bola este vacsia pecka. Vo vnutri buchty bolo na drobno nasekane kuracie maso v nejakej fajnej omacke. Co viac som si mohol priat ;)