Den 28 zase v Ao Nang

January 15, 2017 in Thailand ⋅ ⛅ 25 °C

V Ao Nang mame spolocnu izbu pre troch. Co nas vsak caka netusime. To nie je izba, ale byt aj velkostou aj vybavenim. Tomco si navyse uziva kingsize postel (velka postel pre dvoch).

Mame tiez velku kuchynu s barom (citim sa ako doma, len tu nie je KEG Kofoly), telku s DVD, kde si niekto zabudol rozpravku (Padouch 2), takze uz sa tesime na kino a paradnu terasku s vyhladom na hory.
    Gol je, ze v tomto bytiku su dokonca az dve chladnicky. Jedna takmer na dosah z postele a jedna v kuchyni ;)

Ej to je ale bejvak a za paradnu cenu. Zjavne sme sa z Peak season (najvyssia sezona v najvyssej sezone t.j. Vianoce a Silvester) presunuli do high season (stale najvyssia sezona) a uz sa to odrazilo nie len na cene byvania, ale aj na cene roznych serepeticiek v obchodoch.
    Prechadzame obchodne ulicky a niektore veci zlacneli aj dvojnasobne oproti nasej poslednej navsteve.
    Takze sa poriadne najest, nezabudnut na ananasolizatko a spat.

No teda aj by som zabudol este nezabudnutelny zazitok. Stretli sme asi 15 shemale (kto nevie co to je, tak google vie vsetko). Nepopisatelne, treba vidiet na vlastne oci, daco neskutocne. Navyse uz samotne oblecenie bolo fascinujuce a tie postavicky pod oblecenim (kedze oblecenie bolo dost odhalujuce)...
    Pochopil som vetu, ze ked uvidis v Thajsku superkrasnu zenu, na 100 percent je to muz.
    Pocul som o tom, mal som o tom predstavu, ale i tak ma skutocnost sokovala, takze nepredstavitelne, treba zazit!
    Bohuzial toto sa odfotit nedalo...

Takze na foto jedine cast nasho bytiku.