• Ideme na dovolenku?

December 2, 2022 in Slovakia ⋅ ☁️ 1 °C

Začiatkom októbra 2022 po takmer dvoch rokoch Thajsko ruší svoje Covid opatrenia a opätovne otvára svoje brány turistom.
    A my finančne vyčerpaní po megainvestíciách do nového sivomodrého Masserati, ako nástupcu nášho milovaného sivého Ferrari a do dvoch lodí, navyše v nejasnom prostredí, kde ešte Covid nepovedal posledné slovo, s nekonečným množstvom práce, ktoré sa na investície do nových lodí naviazalo, počúvame zo Sečoviec neustále hučanie na tému zimná dovolenka v trópoch.
    "Vyčerpaní" po troch jesenných minidovolenkách s neistým pocitom do budúcna sa na začiatku decembra v slabej chvíľke necháme zlomiť a kým sa stihneme nazdať Ňaňo už objednáva naše najdrahšie letenky v živote (hold všetko išlo hore) v asi najhoršej leteckej spoločnosti akou sme kedy leteli.
    Nedajbože by sme nemali v nejakom "Emirates" žiadne zážitky, tak letíme cez nízkonákladovku FlyDubai a ako inak v Boeing 737 MAX 8 - to je to lietadlo, čo mu dva roky zakázali lietať, keďže malo tendenciu skôr padať.

p.s. na úvodnej foto známa pláž na pipíku, po thajsky "Phi Phi Ko" ("Pi Pi ostrov", kde sa točili scény s Leonardom di Capriom vo filme Pláž) a kde sa okrem iného chceme tiež pozrieť.