Posledny deň v Ao Nang

January 9, 2020 in Thailand ⋅ ⛅ 28 °C

Na prvej fotke je pavúčik, ktorý sa s nami prišiel v noci rozlúčiť. Bolo to od neho pekné gesto, ale nie veľmi rozumné, keď ho Maja zbadala o zábavu som mal postarané 😁.

Náš posledný deň v Ao Nang začína raňajkami a čerstvým ananásom, ktorý pripravuje Maja.
    Od Tomča dostávam otázku - nechceš slivovicu? 😲😲😲😲😲😲 Akú slivovicu? No budíkovú.
    Jasné že chcem!
    On ju už mal zbalenú v kufri - no celé zle.

Nasleduje utratenie posledných batov a Maja s Peťou si užívajú posledné kúpanie v mori.
    Našou ďalšou úlohou je nájsť lacnú reštauráciu, keďže naša obľúbená je z neznámych príčin zatvorená s čím sme finančné nepočítali.
    Reštauráciu sme našli, objednali si jedlo a spokojne debatujeme, medzi čím si Tomčo dopisuje s Milanom, ktorý mu dá otázku kedy máme vypratať izbu? Tomčo píše, že o 12:00. V tom Tomčovi zamrzne tvár, veď je 13:00 a my spokojne sedíme v reštaurácii a v tom začne stres.
    S Tomčom sadáme na motorky a uháňame vypratať izbu, našťastie si naše meškanie nikto nevšimol.
    Izby, motorky odovzdané, sadáme do taxíka a vyrážame smer letisko Krabi.
    Taxikár nás vyloží pri medzinárodnej odletovej hale, čo zistíme asi po 10 minútovom hľadaní správneho check in.
    Takže opúšťame túto halu a nakladajú nás do dodávky, ktorou nás odvezú k hale pre miestne lety. Po kontrole, ktorou prechádzame bez problémov, vstupujeme do salónika Bangkok Airways, kde máme pohostenie v cene letenky a využívame to na 200%.

A už sme v lietadle.