Netherlands
Usselerveen

4. den: Enschede

August 11, 2023 in the Netherlands ⋅ ☀️ 27 °C

Dnes po neskorsich ranajkach doobedny oddych doma a potom vzhladom na dnesne krasne slnecne pocasie presun k blizkej rekreacnej zone s jazerom Rutbeek. Naozaj krasna oblast s velkym jazerom, travnikom, stromami a piesocnymi plazami. Uzili sme si relax, opalovanie, plavanie, frisbee vo vode, raketkovy pingac (ja s juniorom rekord 230 tukesov). Dali sme vsetci spolu aj kartovu hru, ja s pani M aj nanuk a bolo aj pivecko. Je to tu naozaj super a Reb s Dennisom to maju 30min bicyklom od domu, parada. Po relaxe presun domov na obedoveceru - Reb s Dennisom pripravili wrapy s naplnou: salat s kukuricou, cervenou kapustou a struhanou mrkvou plus jogurt a druhy salat: nadrobno cervena cibula, ananas a chillli. K tomu este rybie prsty - vsetko zabalene do wrapu … zaujimave a chutne. Ochutnali sme aj lasagne, kde ale bola cestovina nahradena cuketovymi platkami - delikatesa. My s pani M sme si dali aj vcera zakupenu cajovu lahodku sheng puerh 1997. Omladina potom hrala stolove hry a ja s pani M sme vyrazili na vecernu prechadzku do centra. Okrem prechadzania sme posedeli v prijemnom podniku Copacabana, kde sme dali nejake pivko, miesane drinky a tiez cibulove kruzky (iba ja). Posilneni sme este trochu brouzdali centrom a potom sup domov a prijemne vystaveni sme rovno zalahli.Read more

Usselerveen