July - August 2017
 • Explore, what other travelers do in:
 • Day7

  Sushi buffet

  July 31, 2017 in Finland ⋅ ⛅ 20 °C

  Peale loomaaia külastust olime näljased ja läksime Denisi ja Kati soovitatud kohta sushit sööma, kus 19€ eest söö palju jaksad. Peale sushi oli seal veel sooja toitu ja magustoitu, milleni me väga ei jõudnudki. Sõime nii palju kui jõudsime ja seejärel ägisesime auto poole.Read more

 • Day7

  Korkeasaari loomaaed

  July 31, 2017 in Finland ⋅ ⛅ 19 °C

  Ups, unustasime Ikeas punkti maha märkida aga suutsime seal 2h ga ära käia ning paalju raha kulutada. Aga muidu väga mõnus kodupood, kus ringi tuuseldada. Võtsime Kati, Denisi ja Arturi peale ja suundusime loomaaeda.

  Käisime Helsingi loomaaias ära - tundus olema umbes sama suur kui Tallinnas(Tallinnas tundub rohkem loomi ka olevat) , kuigi pidavat olema suurem. Nägime käte ja jalgadega kalasid ning palju kaslasi ja muud ägedat. Ilm oli päikseline ja paljud loomad olid just süüa saanud, seega nad magasid. Aga kõige ägedam asi, mida nägime oli see kui härra lõvi enda puuris üles ärkas ja möirgama hakkas ja meie suunas tuli, saime teda üsna lähedalt näha, väga võimas loom. Kindlasti mis teistmoodi oli võrreldes Tallinna loomaaiaga oli see, et kaslaste puurid olid väga suured ning neil oli seal koskesi ja väiksed kaljud ja kallakud. Tiigrid olid nagu suured kiisud, kes magavad samamoodi nagu meie kass Villi, jalad taeva suunas keha välja sirutatud. Lumeleopard polnudki nii valge kui piltidel on kuid silmad olid tal küll valge-hallid ja räigelt ilusad.
  Karu oli ka enda koopas täpselt toit nina ees magama jäänud.
  Igal pool loomaaias vabalt jalutasid ringi paabulinnud, hiljem leidsime nende puuri millel oli uks pärani, ju siis nad pididki tsillima seal niisama, ega neil sealt saarepealt kuhugi minna pole niikuinii.
  Read more

 • Day6

  Sibeliuse monument

  July 30, 2017 in Finland ⋅ ☀️ 19 °C

  Kõmpisime monumendi juurde, et see kõige ägedam skulptuur ka üle vaadata. Võimas oli küll ja.
  Hotelli tagasi tulime tiiruga, natuke mereäärtpidi ja kõrvaltänavaid. Leidsime teepealt ka poe kust mõtlesime, et võtame igaks juhuks hotelli joogivett kuid seisime 2min veeriiuli ees ja ei saanud aru, milline vesi ilma gaasita on. Küsisime lõpuks teenindaja abi. Huvitav et neil ei ole vee pudelitel teistes keeltes tekste. Väljusime poest ka suurele Indrekule kingitusega.Read more