United Kingdom
Lincoln

Here you’ll find travel reports about Lincoln. Discover travel destinations in the United Kingdom of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Den5 Lincoln

May 16, 2017 in the United Kingdom ⋅ ⛅ 18 °C

Dnes rano sme absolvovali pravy "Full English Breakfast". Po ranajkach sme vyrazili za Rebekou nabalit jej veci do auta (foto bude az zajtra, ked pribudne uz aj nasa cestovatelska batozina). Zbytok dna sme stravili vyletom do Lincolnu (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lincoln,_England), prijemneho anglickeho mestecka s krasnou katedralou. Cele mesto malo super atmosferu, moc sa nam tam pacilo. Dlhu prechadzku po mestecku a ku katedrale sme prelozili najdenim troch geocaches a ochutnavkou miestnej zmrzky. Stihli sme tiez vyskusat pivecko (Zdenda whisky) v stylovom pube Magna Carta (http://www.magnacartapub.co.uk) a poniektori aj chutne karamelove vyrobky. Den sme ukoncili vecerou v lokalnej prevadzke Wagamama (https://www.wagamama.com/restaurants/lincoln). Krasny den nam nepokazila ani pokuta, ktora nas cakala na aute, lebo sme nemali parkovaci listok. Nemali, lebo to bolo zle oznacene a nevedeli sme, ze ho treba. Zaplatime a skusime napisat complain, ale velke sance tomu nedavame. No nic, nech si nasu pokutu uziju, aspon im napiseme, aby ju investovali do informacnej tabule ;-) Po vylete sa Rebeka isla este ucit na zajtrajsiu skusku a my sme stihli koniec hokejoveho zapasu Lotysov proti Nemcom. Nemci este minutu pred koncom prehravali, ale nakoniec vyrovnali a na samostatne najazdy postupili do stvrtfinale. Teraz uz ideme spat. Zajtra bude opat narocny den - rano sa zbalit, po skuske nalodit Rebeku a vyrazit na cestu do Nemecka. Hlavnym superom nam bude cas, nakolko nemame skoro ziadnu casovu rezervu na to, aby sme stihli nas rezervovany cas na Eurotunnel, ktory zase potrebujeme stihnut, aby sme stihli ubytko v Maintali, kde nas budu na recepcii cakat iba do 23:00. Tak nam zajtra drzte palce, dobru noc!Read more

Lincoln, لنكولن, Горад Лінкальн, Линкълн, লিঙ্কোন, لینکلن، انگلستان, לינקולן, Լինքոլն, リンカン, ლინკოლნი, 링컨, Lindum, Linkolnas, လင်ကွန်းမြို့၊ အင်္ဂလန်, Lincoln i England, Линкольн, Линколн, ลิงคอล์น, Лінкольн, لنکن، انگلستان, 林肯