4. den: CZE vs KAZ

May 14, 2023 in Latvia ⋅ ☀️ 22 °C

Dnes opat ranajky na mieste, ktore nepotrebuje svoje meno (ENG ranajky, I love croissant, bageta Philly Cheese s kuskami stejku a toast s brie, granatkom a pomarancovym dzemom, cajiky a dnes aj jedno pivko Medusa). S pani M nasledne konecne 3 hodinova prechadzka do stareho mesta - hlavna lipova alej, Monument slobody (pamatiam boja za nezavislost 2018-2020, 42 metrov), Berga pasaz, Radnicne namestie, Dom ciernych hlav, Domske namestie, Rizsky Dom … pivecko, cesnakovy chlebik, zmrzka … mnam mnam. Prebehlo to rychlo, sup do dresu a ide sa na bratov. Atmoska zatial najslabsia, poloprazdne tribuny (3.670 divakov) a aj hokej mohol byt veru lepsi. Ale bratia to dali 🇨🇿 5 : 1 🇰🇿. No a my sme sa rozrastli o jedneho clena, maskota Spikyho (a ja a junior nove MS tricka). Dnes sme vynimocne unaveni vypustili aj Buberts, ale aspon sme zamavali majitelom.
    Este jeden fun fact: Ak budete v Rige, velky pozor na chodnikoch - vsetci tu jazdia na bikoch, kolobezkach a inych strojoch zasadne po chodniku a zasadne najvyssou rychlostou. Chodci su tu proste ohrozena mensina.
    No a aby sa nezabudlo … body. Dnes Reb 28 a ostatni po 24. Celkovo Reb 56, ja 50, zvysna dvojica po 48 … a nasi holejisti stale 3 , kedze dnes nehrali ;)