Afficher sur la carte
  • Jour 10

Palomino

18 janvier, Colombie ⋅ 🌙 26 °C

Konečně jsme neměli takový horko v ubytování a tak jsme toho využili a spali dlouho. Pak jsme šli do místní pekárny na snídani, kde na nás čekal malej koláč napůl a k tomu voda a kafe. Kolem poledne jsme si zacvičili, pak zavolali rodině a k obědu jsem si koupili empanada - v tomhle případě taštička plněná kuřecím masem, Niki oběd vynechala komplet. Následovala návštěva místní pláže, která je rozdělena na spoustu úseků, které částečně "patří" hotelům. Po 15 minutách jsme toho nechali a zůstali na kousku hned mezi dvěma hotely, kde jsme si mohli v klidu sednout a vykoupat se. Moře je hluboké asi 50-100 cm prvních 10 metrů, ale zato pravidelně přichází vlny okolo dvou metrů. Niki z toho moc nadšená nebyla, takže mě tam na dalších 15 minut nechala samotného. Po koupání byl čas jít zpět na hostel dát si sprchu a pomalu hledat restauraci na večeři. V koruně stromů jsme po cestě objevili papoušky, jak lezou po větvích a hrají si. Když jsme se vrátili do ubytování, našli jsme mrtvého švába v posteli pod batohem - dobrá trefa. K večeři jsme si vybrali restaurant s velkou zahradou a živou hudbou. To nám pro tento den stačilo, teď si jdeme pustit film a spát.En savoir plus