• Dag 6 - Camping de la Côte

    July 23, 2024 in France ⋅ ☀️ 28 °C

    Goed doorslapen, 9. 15 uur ontbijt en 10.30 uur de auto in. Poitiers aan onze kant (hotel) is echt niet mooi, maar dat terzijde.

    Reis voorspoedig, redelijk relaxed, weinig file en laatste stuk zelfs heel rustig. Onze tol badge doet het (piep) prima.

    16 uur zijn we op de camping (De La Côté) in Messanges. Prima grote schaduwrijke plek vlakbij zwembad.
    Tent opzetten gaat redelijk goed ondanks al 3 jaar niet gebruikt.
    Mats verkent het zwembad daarna heel kort.
    Er is elke avond een food truck bij de camping maar vanavond heeft hij mosselen en daar houdt Mats niet van. Op een kwartier fietsen zit een hoog beoordeeld strandtentje, The Captain Bar. Dus daar gaan we heen. Heerlijk plekje en heerlijk (gezond) eten.
    Daarna spelen op het strand langs de golflijn en genieten van een prachtige zonsondergang.
    Dankzij mijn oplettendheid als we op de camping terug zijn, heeft Mats zijn eerste vriendje: Samuel. Ze voetballen tot het echt te donker wordt.
    Read more