Lazulos nap
7. tammikuuta 2015, Kambodza ⋅ ⛅ 32 °C
Day 07
Csak este megy a gepunk Vietnam fovarosaba, Hanoiba, a varosba nem volt kedvunk bemenni, uh inkabb tartunk egy lazulos napot a szalloda medencejenel.
Elegge nagy a hoseg, igazan jol esik egyLue lisää


Katalin SzecsenyiTomi kommentje a fetiekhez: a lagzi/halotti tor nem 8-kor hanem fel6-kor kezdodott, nem kis ilyedseget okozva a gyanutlan turistaknak (nekem). A tehennek latszo allatok pedig ha tenyleg tehenek voltak, akkor mar regen nem lattak egy tisztesseges legelot, mert szembol ugy tuntek mint egy termetes agár.
MatkaajaJol csináljátok h beiktattok lazulos napot! Nálunk anno egy delelott volt a 2,5 het alatt. De aranyat ért. :-) Szuper a blog keep on! Élvezzétek!!!
MatkaajaNa ha en nem tudnám hogy milyen állatot láttunk tuti megkapnam hogy tipikus pesti csaj vagyok!? pihizzetek nagyot, az király!:)
Katalin SzecsenyiDori Te tipikus budai csaj vagy ?