Kilka luźnych zdjęć z Grodna.
Placki ziemniaczane z kawiorem. Ciekawe doświadczenie chociaż to nie mój smak.
Piękne domki, piękna architektura. Pomnik Adama Mickiewicza. Świetny pomysł na kosze! Po świetnym tradycyjnym tatarze wybrałem się ponownie na tatar tylko tym razem z ryby. Niestety to już nie było to samo, nie były to moje smaki.
Trolejbus, o którym wcześniej wspomniałem. Stadion w Grodnie. Radzieckie samochody, które są przepiękne. Kilka dróg? Dróżek? przez, które google kazało mi przechodzić kiedy w hostelu sprawdzałem drogę.
Przepiękna restauracja, do której udało mi się trafić! Tej klimat, ten wystrój i obsługa. Czułem się trochę nieswojo w takim miejscu ale na szczęście kelnerka mówiła po Polsku co pomogło mi dokonać wyboru zamówienia! Ostatnie zdjęcie jest z pokoju w hosteluRead more