Zwiedzaliśmy Płock, byliśmy w Katedrze, która jest przepiękna! Byliśmy również na molo na Wiśle, a Wisła była pełna kry! Pięknie to wyglądało. Odwiedziliśmy starówkę oraz inne charakterystyczne miejsca do tego miasta, a w tym wszystkim była przepiękna śnieżna atmosfera. Wieczorem udaliśmy się na noworoczny koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Trąbka, skrzypaczki, altówka, kontrabas, elektryczna oraz basowa gitara i perkusja, to oni byli najbardziej pozytywnie ćwirnięci według nas. Po wszystkim udaliśmy się na nocleg, 2 h nocleguRead more