Érkezés, autó és kalandos este

August 31, 2023 in Portugal ⋅ 🌙 20 °C

Nyugodt repülő út, sima landolás, végre a szigeten. A gép minimálisan késett, ami egész jó, mert a többi járat ma órákat csúszott ide.
    Éjfél, Ponta Delgada reptér, irány a parkoló, de hol a bérelt kocsis ember? Érdeklődés mástól, nekik itt nincs iroda, de hívni kell őket és jönnek. 5 perc, ott is volt Pedro, aki elvitt 5 percre minket az irodajukhoz, papírmunka, kedves irodás lány, két ari cica és egy piros Renault clio itt ott meghúzva de tökéletes.
    Irány a szállás. Óceánparton, majd a szigeten keresztül, 40 perc. Az út mellett a környezet így sötétben is gyönyörű.
    Érkezés, helyet már ismerjük, voltunk, sátor még áll, de recepció üres. Sebaj, pakolunk be. Hopp, nincs ágynemű 😕 Hajnal 2kor 14 óra utazás után nem jó. Kopogunk, telefonálunk, SMS, minden, semmi válasz. Nincs más hátra, kocsiba laokon csoport pózban próbáljunk aludni.
    Valamikor később jött egy email, h a recepción van hagyva nekünk két hálózsák, hajnal 4kor megtaláltam és innentől vízszintesen fekvés. Közben találkoztam sünikkel, egy kvázi arborétumban van a sátor, csodás.
    Reggel 8kor fel is keltünk, indulhat az utazás aktívabb része 👍
    Csak még be kéne csekkolni is.