Sezona je definitivne u konce

May 29, 2016 in New Zealand ⋅ 🌙 10 °C

Po trech mesicich prace jsme sklidili vsechny jablka i kiwi a sezona pro nas konci. Zazili jsme snad vsechny mozne vystrelky pocasi. Nesnesitelna vedra i ranni mraziky stridaly krasne dny, kdy nas prace bavila. Pri vsech moznych extremech, ktere si pocasi vymyslelo, jsme na praci nadavali a jablka nam lezly usima. Ty lepsi dny nastesti prevazovaly a meli jsme stesti, ze jsme mohli celou sezonu stravit u Hugha a s dobrymi partaky. Takze z puvodnich dvanacti kousku dorazili do cile jenom ctyri nejstatecnejsi +1.

Nasim "+1" byl tzv. reznik Demon (vl. jmenem Damon). Tato osobnost by si zaslouzila vlastni rozsahly odstavec, takze aspon ve zkratce... Vcelku pohodovy chlapik, zcela demonickeho vzhledu:-) byl pro nas zahadou... za necele dva mesice, ktere s nami stravil nevyuzil ani jednou kuchyni, wc, ani sprchu. V praci temer nikdy nejedl, ale palil jedno cigarko za druhym. Jezdil vozem, ktery pripominal prvni verzi batmobilu. Jeho oblibenou kapelou je Lambs of God a rad chodi na lov s lukem a kusi, ktera dokaze sejmout i slona. Proste takovy pohodovy kiwak:-)