FindPenguins
  • Hjem
  • Utforsk
    • Få appen
    • Påmelding
    • Logg inn
    • Få appen
    • Logg inn
    • Hjem
    • Trykk en bok
    • Utforsk
    • Support
    • Følg oss
  • Påmelding
Vis på kartet
  • Ellen's DiaryFrits en Labrador PuckSpanje-Portugal en Frankrijk
    • Vis reise
    • Legg til bøttelisteFjern fra bøtteliste
    • Del
    • Dag 67
    • fredag 20. august 2021
    • ⛅ 27 °C
    • Høyde: 692 m
    • SpaniaEspai Ermengol - Museu de la Ciutat42°21’32” N  1°27’41” E

    La Seu dÚrgell

    20. august 2021, Spania ⋅ ⛅ 27 °C

    Het was weer een mooie route vandaag die ons weer over hoge bergen leidde.Wat kan het stil zijn op zo'n berg. Je hoort werkelijk niets, helemaal niets. Hier hebben we even genoten van onze om
    geving en natuurlijk van de koffie. Daarna begon de afdaling naar A la Seu d'Urgell. We hadden gelezen dat we niet te laat moesten aankomen op de CP want hij staat schijnbaar snel vol.

    En hier staan we dan. Weer helemaal gratis met water en de hele reutemeteut en zelfs stroom behoort daar bij. Ongelooflijk, wat een service van zo'n plaats. De CP staat binnen een mum van tijd dan ook vol en al die mensen gaan de plaats in en eten en drinken daar iets. Kopen misschien nog een souveniertje of iets anders. 👍 Super toch!

    Wij gingen eerst ons ommetje maken door de stad.
    Les mer

    Se oversettelse
    1 liker
     
Vis reise
  • 2025© FindPenguins
  • Hjem
  • Om oss
  • Gruppesporing
  • Presse
  • Vilkår
  • Personvern & Cookies
  • Hjelpesenter
  • Avtrykk
  • Følg oss