Hazaut es erkezes

March 6, 2017 in Hungary ⋅ ⛅ 11 °C

A hazautunk egy élmény volt. Egy iq banda ult mogottunk, egy nő, egy pasi és egy tizenéves srac. Foleg a pasi volt nagyon okos, de igazából mindegyik kuzdott nagyon az elemekkel. Leírtunk pár mondatot ami elhangzott tőlük:
    Felszállás előtt a kapitány megszólal: "Cabine crew, take off." Erre az okos pasi meg a nő kérdezik a gyereket h mit mondott. Erre a srác elismetel valami hasonlót halandzsa nyelven. Megkérdezik tőle, hogy ez mit jelent? Mire a gyerek: "nem tudom, franciául volt"
    Leszallast követően a srác megkérdezi, hogy "itt is lesz taps?" Erre az okos pasi: "Nem, azt majd bemondják mikor kell"
    Felszallaskor azzal voltak elfoglalva h lefotozzak a tengert, és amultak, bámultak h milyen szép és milyen jól látni. Erre a nő: "Most így jobban látni, mert felfelé szállunk, amikor jöttünk akkor, leszalltunk."
    Leszallas után, mikor megállt a gép: a pasi megszólal: "A Timit csörgesd meg." A nő: "Dehát itt meg nincs is térerő." (Miért? Meg az űrben vagyunk???)
    Szinten leszállás után amikor már áll fel mindenki a helyéről megszólal a pasas: "Boglárka, az lesz a legjobb ha leteszed azt a büdös francba most és felallsz. Mert ha most nem teszed akkor nem szállunk le csak holnap mert úgy korbevettek minket"
    Lefotózni sajna nem tudtuk őket, de szerintem mindenki előtt ott van a kepuk. 😂