1. Kölni vacsora

June 2, 2017 in Germany ⋅ ☀️ 26 °C

Halstattbol fel1kor indultunk neki a 810 km-es útnak Kölnig. Jó sokat mentünk, de Sanyi hősiesen végig vezetett az úton kisebb-nagyobb hullamvolgyekkel. Ami jó volt a nemet autópályán h ninccs hivatalos felső limit, így amikor lehetett menni akkor nem volt probléma, viszont rengeteg helyen van felújítás, így sokszot volt benne altató korlátozás. Illetve rengetegszer kapott el bennünket eső is útközben, így egy idő után már fel kellett húzni a tetőt is 😃. Kolnbe vegul este 10 körül érkeztünk meg, a szállást konnyen megtalaltuk és nagyon flottul ment a bejutás is, pont ahogy Katrin megírta. A lakaska nagyon cuki, jó pici, de idealis airbnb-nek, ezt megalllapitottuk Sanyival. Majd a kipakolas után én már nagyon éhes voltam, így elindultunk valami vacsit nézni a környéken, Ani eloszor nagy kihívásnak tűnt fel11-kor mert már mindenhol csak inni lehetett de végül találtunk egy helyet ahol pizzát meg lehetett rendelni, így azt ettünk. Es a helyhez képest nagyon fini kis pizza volt, vagy mar rettentő éhesek voltunk 😃Read more