Fiat 500 või ei?

November 24, 2022 in Portugal ⋅ ☁️ 17 °C

Tänane päev algas sellega, et pidime lennujaama minema ja sealt auto võtma. Algselt oli plaan minna sinna jala, aga natukene aega kõndimist ja otsustasime metroo kasuks🚊. Tuli välja, et Sander pole kunagi metrooga sõitnud, seega sai Sander kogemuse võrra rikkamaks. Auto võtmine kulges, nagu meil ikka, üle kivide ja kändude🪨🪵. Küll taheti broneerida meie kaardilt 1000 euri veel lisaks või makske veel juurde. Siis toodi auto ette ja jah, see oligi Fiat 500. Eneli lootus püsis veel, sest sellel esimesel autol oli rehv tühi. Ja kui toodi ette auto number kaks, siis pidi Eneli tõdema, et peame Hispaaniasse välja sõitma Fiat 500ga 😑
    Sander ise on muidugi ülirahul 😏 . Autos istudes on tunne nagu Mr.Beanil . Igas halvas ka midagi head, Sander kihutada ei saa, kuna 100km/h on keeruline autol kätte saada (allamäge ainult vb). Aga igatahes nendesse kohtadesse kuhu täna jõuda tahtsime, Sintra, Mandri-Euroopa kõige läänepoolsemasse punkti ja Cascaisse - sinna me jõudsime (ainult vahepeal oli tunne mäest üles sõites, et peab tagant aitama) .
    Ilm oli täna vihmane, kõrgel oli udu väga tihe ja lained peksid vastu rannikut kõvasti 🌊. Nii kõvasti lausa, et kõndides mööda rannapromenaadi, sai ka Eneli päris korralikult lainega pihta.
    Homme võtame suuna Porto poole.