- Tunjukkan perjalanan
- Tambah ke senarai baldiKeluarkan dari senarai baldi
- Kongsi
- Hari 19
- Sabtu, 26 Oktober 2024 4:07 PTG
- ☁️ 15 °C
- Altitud: 80 m
PerancisLa Folie de Piétard46°49’12” N 0°30’8” E
B&B in Chatellerault

Nou, over vandaag kan ik heel kort zijn: het was nat! Ik ben om half 7 vertrokken uit Palencia, toen was het nog droog, maar na 40 km begon het te plenzen. En het is geen minuut meer droog geweest tot ik 783 km verderop parkeerde bij mijn B & B voor vannacht. 743 km in de stromende regen, echt op al mijn reizen naar Scandinavië (en dat zijn er heel wat) heb ik nog nooit zó lang regen achter elkaar gehad!
Het ergste was bij de Spaans-Franse grens. Die grensovergang ligt in een dal tussen twee afdalingen in. Er zijn ook veel tolpoorten want de Spaanse tolweg eindigt daar en de Franse begint (of net andersom natuurlijk 😁) Het stuk weg tussen al die tolpoorten leek wel een zwembad! Want net daar reed ik in een complete wolkbreuk en het water stroomde van twee kanten de bergen af naar beneden. Het was daar zo druk en hectisch dat ik er zelfs niet over kon dènken om een foto te maken. Maar als je je een bergmeertje voorstelt met aan beide zijden tolpoorten, een heleboel vrachtwagens en in het midden een klein Kiaatje met Daan erin, dan heb je een aardig beeld! 😂
Het duurde trouwens ook heel erg lang voor het vanmorgen licht werd, pas rond half 9 zag ik wat contouren in het landschap komen! Het is echter totaal geen probleem om de weg te volgen in het donker, want aan beide zijden van de weg zitten heel veel reflectoren op de vangrail. Je rijdt als het ware door een haag van lichtjes. Super!
Verder heb ik er een uur over gedaan om Bordeaux voorbij te komen, remmen, optrekken, remmen, optrekken, mijn enkeltje was er niet blij mee dus daar heb ik nog een ibuutje naar binnen geschoven. De rest van de dag ging het prima met het voetje.
Ik heb ook helemaal geen moeite gedaan om vandaag footprints neer te zetten, behalve die van hier dan. Een paar fotootjes uit de auto en een filmpje, that's all for today! Mijn B&B is ook een beetje bijzonder, een aanbouw bij een huis. Maar het ziet er schoon uit, de deur kan op slot, het ligt vlakbij de snelweg en ik kan om 7 uur al ontbijten. Morgen naar huis!Baca lagi
PengembaraDat was dan niet erg relaxed rijden. 😕 Wel fijn dat het wat beter gaat met je enkel. Slaap lekker straks en hopelijk morgen wat beter weer. Gelukkig is het wel zondag. Dat scheelt met de drukte op de weg. 🤞🍀👋