• De Zwarte Haan

    16 Julai, Belanda ⋅ ☀️ 19 °C

    Na mijn wandelingetje en het museumbezoek ben ik met behulp van een gewone papieren kaart en Google Maps met de auto verder op pad gegaan. Geen vast doel, maar gewoon door leuke dorpjes gereden en smalle weggetjes uitgezocht. Natuurlijk af en toe een rondje om een kerkje gemaakt en/of een dijk beklommen om van het uitzicht te genieten.

    Het verste punt waar ik geweest ben was bij de Zwarte Haan, waar een monument van een slikwerker staat. Daar opnieuw schitterend uitzicht over het wad en doordat het zo helder was kon ik zonder problemen de Waddeneilanden zien liggen. Vanmorgen had ik al mooi zicht gehad op Schiermonnikoog, nu zag ik duidelijk Terschelling en Ameland liggen en volgens mij ontwaarde ik zelfs heel in de verte Vlieland.

    Na dit laatste ommetje op.mijn gemakje terug gereden naar Gastopstal, waar ik voor vanavond verse broodjes kaas heb gemaakt. Voor de komende twee dagen heb ik maaltijdsalade gekocht.
    Baca lagi