Slovākija, Levoča

September 10, 2019 in Slovakia ⋅ ☀️ 17 °C

- Kādu 1.5h jābrauc līdz Slovākijas mazpilsētai Levočai. Man atkal jāstūrē. Iebraucot Levočā uzlādējamies ar pārtiku Lidlā.
    - Naktsmājas atrodam veiksmīgi. Nama saimniece ar konusu mums rezervējusi parkinga vietu pie pašām durvīm. Forši. Saimniece ļoti laipna. Izstāsta, uz kuriem restorančikiem jāiet un kurus labāk izlaist.
    - Naktsmājas plašas. Teorētiski mājā bija divi apartamenti, bet otrs bija tukšs tāpēc var teikt, ka mums bija visa divstāvīgā māja. Ģirtiņš ar Lauru divitī gulēja augšā, mēs pārējie lejā. Turklāt apartamenti par nakti uz cilvēku izmaksāja 17.5eur, kas ir vairāk nekā laba cena pār tādu mājokli.
    - Iekārtojušies un noskalojušies ejam meklēt ieteikto restorānu - Reštaurácia Kupecká Bašta. Tas atrodas Levočas vecpilsētas ieskaujošajā mūrī. Izklausās ekskluzīvi ne? Bet Kozel alus kausa cena ir 1.2eur un baltvīna glāze 70 centi. Ēdiens relatīvi dārgs salīdzinot ar dzērieniem, bet tāpat labas cenas un ēdiens vienkāršs bet ļoti garšīgs.
    - Pēc vakariņām ir jau samērā vēls, tāpēc izejam tikai mini loku pa vecpilsētas daļu un dodamies mājās. Aizgājām līdz pilsētas domei un "Cage of shame", kur kādreiz tika ieslodzīti publiskai apšļaudīšanai un apmētāšanai zagļi, prostitūtas un sievietes, kuras vienas pašas staigāja pa pilsētu naktī. Būris dabā izrādījās lielāks, nekā izskatījās bildēs.