Dubrovnikas gals un plezīrs

April 25, 2017 in Croatia ⋅ ⛅ 17 °C

- Oriģināli plānā bija aizbraukt uz Kravices ūdenskritumu, tomēr pēc vakardienas ievīnošanas un ilgākas gulēšanas negribējās braukāties apkārt ar mašīnu. Tā vietā aizbraucām uz tālāko pilsētas ziemeļu punktu. Tur izveidota neliela pārgājiena taka. No klints augšas redzamas tuvākas un tālākas salas līcī.
    - Šodien beidzot ir patiešām silts. Madara uzpresē, ka esot jāiet sauļoties. Tā kā šodien sīņojam apkārt, tad ok. Kādu brīdi var pagulēt akmeņainajā pludmalē. Ūdens diezgan vēss, bet es tik ilgi tāpat nevaru nogulēt, tāpēc mēģinu ielīst saslapināties. Nākot ārā no ūdens, satieku japāņu (iespējams korejiešu?) ģimenīti. Šie rudens/ziemas sezonas drēbes - es šortos nāku ārā no ūdens. Viņi galīgā šokā, ka kāds šādā laikā varot peldēt. Prasa man""You in sea??!!". Pēc pāris minūšu papļāpāšanas neveiksmīgi mēģināju iestāstīt, kur tāda Latvija atrodas un, ka tas ir krietni uz ziemeļiem no šejienes un pie mums šādi laikapstākļi uzskatāmi par diezgan siltiem.
    - Vakarā mums jāatdod mūsu auto. Ne bez grūtībām kalnos, bet kopumā viss bija ļoti labi. Pašā vakarā tumsā uz ielas bez apgaismojuma auto savācējs it kā pārbauda vai nav kaut kas sasists. Pēc ilgas 30 sekunžu pārbaudes apstiprinošs "No damage. Everything is ok." un varam iet mājās.