Rummu karjers

July 14, 2018 in Estonia ⋅ 25 °C

- Pirmā normālā pietura neskaitot pierobežas veikalu - Rummu karjers. Kopš pagaišā gada kad mani vecāki bija šeit, vieta ir komercializēta. Viņi līda pa žoga caurumu iekšā, kur teorētiski iet nedrīkstēja, šogad jau pa 3eur visus laiž iekšā. Kaut arī 20m iepriekš ir zīme, ka iebraukt aizliegts, bet auto stāvvieta pilna.
    - Uzkāpšana pašā karjerā prasa aptuveni 15min. No augšas diezgan stilīgs skats. Redzamas ne tikai tās ēkas, kas ir virs ūdens, bet saulainās dienas dēļ daļēji redzamas arī dažas ēkas, kas ir pilnībā zem ūdens. Vispār ūdens ir pārsteidzoši dzidrs.
    - Šodien ļoti labs laiks tāpēc cilvēku arī šeit daudz. Labi iekārtota publiska pludmale.
    - Redzams, ka pa pazemes ēkām darbojas ūdenslīdēji. Tas gan varētu būt stilīgi, ne? Trīsstāvīgo ēku, kas ir virs zemes ieņēmuši atpūtnieki. Parastie mirstīgie lec no otrā stāva (pirmais ir zem ūdens), bet krutie čaļi lec no trešā stāva loga ūdenī. Ar Baltušu izlecam no otrā stāva. Ūdens vispār diezgan silts. Tas gan laikam tikai loģiski, jo tomēr ir jūlija vidus.
    - Rummu karjers ir arī pirmais pārbaudījums ūdensizturībai manai ķīniešu action kameriņai ko esmu paņēmis līdz. Vispār tā neko. Diezgan smieklīgi zemūdens selfiji sanāca.