Gaisa baloni

August 11, 2020 in Lithuania ⋅ 🌙 15 °C

Laika prognozes šodien labas tāpēc zaļā gaisma mums jaunam piedzīvojumam - lidojumam ar gaisa baloniem. Rezervējam lidojumu ar flywithme.lt. 99€ no cilvēka par stundu ilgu lidojumu. 5.45 no mājām mūs savāca un aizveda uz pacelšanās punktu. Turpat pilsētā netālu no Akropoles no nelielas pļaviņas arī pacelsimies.
    Pašiem bija jāpalīdz pieturēt balonu kamēr pilots tajā pūta iekšā karsto gaisu. Visi 6 pasažieri salecām grozā un aiziet. Visas kustības tādas līganas un mierīgas tāpēc nav nekādas nedrošības sajūtas.
    Lidojam gar vecpilsētu pāri Nere upei un tad gar Viļņas TV torni Marijampoles virzienā.
    Skati iespaidīgi. Lidojot pāri lielceļiem, mašīnas skrien kā mazas skudriņas.
    Pēc aptuveni 45-50min lidojuma nosēžamies pļavā netālu no ciema Paneirai. Mums likās, ka plānotas maršruts ir aplis, bet izrādījās, ka paceļamies Viļņā un nolaižamies citur.
    Kamēr jānovāc gaisa balons, tikmēr pilots sagatavo mini pikniku ar riekstiņiem, limonādi un viņa paša taisīto alu. Alus gan atkrīt, jo man šodien vēl paredzēts braukt ar auto.
    Pašās beigās tiekam iesvētīti ar pirmo lidojumu un tiek izsniegti sertifikāti. Ļoti foršs pasākums. Iesaku!