Satellit
Vis på kort
  • Dag 1

Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport

20. april 2023, Spanien ⋅ ☀️ 25 °C

Arī ar Iberia aviokompāniju lidojam pirmo reizi. Jauna pieredze lidojumos. Rīgā nevarēja izsniegt Boarding pases visiem lidojumiem tāpēc Madridē bija jāizņem pēdējam lidojumam uz Čīli atsevišķi. Lidosta liela, uz izlidojošajiem reisiem nav īsti līdz galam precīzs info kā mums gribētos redzēt, tad prasām visos info punktos pēc kārtas “kur-kas-kā” līdz nonākam pie pavisam neliela stenda termināla maliņā, kur viena sieviete izsniedza iekāpšanas kartiņas.
    Starp termināliem ar vilcienu jābrauc, bet kopumā lidosta tāda svaiga un kopta izskatās. Šoreiz paglāba Finnair labā aplikācija, kurā bija norādīts, ka mums jābrauc uz otro terminālu ar vilcienu. Izlidojošie reisi uz iespaidīgi daudz Dienvidamerikas pilsētām - Bogota, Riodeženeiro, Lima, Sao Paulo, Buenoairesa u.c, protams arī mūsu Santiago tajā skaitā!
    Iepirkām dažus mazos vīniņus, lai 13.5h lidojums interesantāks un pēc tam Burgerkingā vienu Whooperi ielocījām. Nav tā ka šo var uzskatīt par ļoti kvalitatīvu maltīti, bet vismaz pirmā siltā ēdienreize šodien.
    Tad jau skatīsimies kā mums ies tajā mega garajā un 10’700km garajā lidojumā.