Barrio Italia

May 3, 2023 in Chile ⋅ ☀️ 19 °C

Pēdējās dienas rītā dosimies uz Itāļu rajonu - Barrio Italia. No sākuma ar mājas hostu jāsarunā, ka vajadzētu atstāt somas, jo lidmašīna uz Ņujorku tikai vakarā. Vispār liekas diezgan nereāla lieta - nākamās 3 dienas katru dienu būsim citā kontinentā - Santjago - Ņujorka - Rīga!
    Nokārtojuši loģistikas lietas dodamies uz metro - šodien L5 zaļā līnija līdz Santa Isabela pieturai. Izkāpuši ārā uzreiz redzam krāsainas ieliņas un mājiņas tomēr viss pagaidām ciet. Nolemjam aiziet iedzert brokastu aliņu uz mums zināmo un salīdzinoši netālo Bellavista rajonu un pēc tam šeit atgriezties. Jo, kāpēc gan ne?
    Pa ceļam Madara pamana barbershop’u un ieņem galvā, ka man jānogriež mati un bārda. Nebija ienākusi tāda doma prātā, bet jāsaka, ka kopš pēdējās “tehniskās apkopes” ir pagājis laiciņš un to var manīt. 🤭 Iegūglēju Barbershopu Chip&Rock un uz to arī dodamies. Madara pa to laiku likšot nagus. Ļoti meistarīga un profesionāla pieeja. Par spīti absolūti maksimāli limitētajai spāņu valodas komunikācijas spējai sapratāmies un tiku safrizēts visā galvas reģionā. Interesanta pieredze. Pēc tam gan jāiedzer vienītī aliņš kamēr Madaru vēl apstrādā manikīrs.
    Gribēju pasūtīt otru aliņu, bet tā nevarot, ja nepasūta arī kādu ēdienu. Tad nu gan sistēma. Ko padarīsi - pasūtīju uzkodas. Kaut kas kraukšķīgiem pelmeņiem/cepelīniem līdzīgs. Principā nav slikti.
    Kad Madara man pievienojas, tad aizejam paēst normālas pusdienas. Ko gan citu itāļu rajonā ēdīsi ja ne picu? Šoreiz pica laba atšķirībā no vienīgās Argentīnā apēstās. Lēnā garā jādodas uz centra pusi, no kurienes startēsim uz lidostu.