Abū Dabī pludmale

September 15, 2023 in the United Arab Emirates ⋅ ☀️ 36 °C

Lai arī lielas cerības nav ko likt uz atvēsinošu peldi, tomēr gribas atzīmēties Persijas līcī. Principā Corniche beach ir diezgan slavena atpūtnieku vidū, tiesa ar piebildi - tūristu sezonā. Šobrīd ārā ir +40 (ēnā) ar “feels like” +63. Grūti spriest kā ārpus pirts varētu justies +63, bet ir ellīgi karsts un ticam, kā šādi tas arī varētu būt.
    Tikuši līdz Abū Dabī pludmalei jāsecina, ka pirmo reizi esmu jūrā no kuras ir jāiet ārā, lai atvēsinātos. Gluži kā karstā vannā. Cilvēki nav pārāk daudz, respektīvi bez mums ir tikai divi glābēji, viena sieviete, cits džeks un 4 vietējie (es gan minētu viesstrādnieki). Minētā sieviete, pat sauļojas, bet viņa ir vienīgā, kas nodarbojas ar tik ekstrēmām darbībām. Pēc nelielas padegšanas saulē un saslapināšanās ārkārtīgi sāļajā Persijas līcī domājam, ka jādodas meklēt vēsumu kondicioniera izskatā.
    Aizbraucām vēl pāri līcītim uz tādu kā molu/pussalu, kur ir milzīgs AAE karogs ar skatu uz Corniche street promenādi. Debesskrāpji gan arī šodien slēpjas vieglā migliņā.
    Kā izradījās šodien bija vaļā arī Herritage village, kur atrodas vēsturiskas ēkas, ar vietējiem ražotājiem un viņu produktiem. Google maps, gan nepārprotami vēstīja, ka šodien esot slēgts. Es tiku pie arābu vīriešiem tik raksturīgās baltās kandoras par šķietami nieka 130 dirhamiem. Rīt brauciens uz tuksnesi - iemēģināsim efektivitāti!
    Atceļā iebraucām lielveikalā. Pēc tam izveidojas interesanta situācija. Ejam uz parkingu. Iepriekš iegaumētā C-D/12 vieta. Mašīnas nav. Izstaigājām krustām šķērsām to stāvvietu. Kā nevar atrast, tā nevar atrast. Pēc kādām 30min pienāk viens no “kārvašeriem” (visās auto stāvvietās ir džeks, kas par 20 AED ir gatavs nomazgāt tavu mašīnu) prasa, kas i? Es saku, ka nevaru atrast savu mašīnu, šis rāda ar pirkstu, lai pamēģina otro stāvu. Otro pazemes stāvu parkingam. Te tāds arī ir? Tiešām, izrādās, ka esam noparkojušies šajā pašā stāvlaukumā, bet citā stāvā. Es jau sāku domāt, vai tiešām varētu būt, ka mūsu mašīnu nozaga? Tad mums jābūt neveiksmīgākajiem cilvēkiem uz zemes virsmas, pilsētā ar faktiski 0% noziedzību pamanītos pazaudēt mašīnu. Viss ok, braucam tālāk.