Monterosso al Mare

June 12, 2022 in Italy ⋅ ☀️ 23 °C

Paskutinis vakaras Cinque Terre. Išeiname pasivaikščioti ir randame dar vieną miesto dalį - tą, kuri kažkur anapus buvo pasikavojus nuo mūsų. Praėjus tunelį išnyra puiki senamiesčio dalis. Vakare jau +27, tad palaimingai kinkuojam galvom: atvėso. Pačiam senamiesčio centre Baylee randa kažką valgomo ir mikliai sučiaumoja, dėl ko timpteliu už čiuprynos ir pabaru, dėl ko gaunu ax*jienai daug velnių nuo pro šalį einančios aistringos italės, kuri ne tik barasi itališkai, bet ir demonstratyviai žiūrėdama man į akis, raunasi nuo galvos šiušį plaukų, tikėtina, aiškindama, kad taip daryti negalima. Tada ji nupirdolina į kažkokį namą (kaip paaiškėjo vėliau - savivaldybę) ir išlenda su policininku. Zjbs, galvoju, paskundė policininkui. Laukiu, kas bus, bet atrodo, kad skundė ji gal kažką kitą. Bet gaunu dar dozę piktos italės žaibų iš išsprogusių jos akių. Apsimetu, kad px. Ir vis tiek kažkuriuo stuburo slanksteliu laukiu kokio tais švilpuko, antrankių ir turmos. Fuf. Nebuvo.
    Einant namo sutariam užsakyti picos, bet ten, kur suplanuota - neduoda išsinešimui, tenka grįžti prie Lapo's ristorante. Ten užsakau paprastos prošiuto picos, svarbu, kad nedėtų svogūnų. 10 min. ir pica atnešama, "with onions" išdidžiai pasako padavėja. Ai, galvoju, susimaišė, nes prašiau "without". Tai dabar paspėliokim, ar buvo ar ne tie cipolle? Cipolle buvo, o va fungi - ne. Žodžiu, pakreatyvino mums vakarienę. Likusią vakaro dalį krapštau cipolle. Ir dar žiūrime Auksinį protą, su pauzėm, nes juk ne Italija pirmauja su kokybišku internetu (jei ką, Austrija irgi nepirmauja ir vynuogynuose wifi nebuvo).