Greytown

February 14, 2015 in New Zealand ⋅ ☀️ 15 °C

Den bez cibule, den s kulturou. V Greytownu byl Arts Festival, a i kdyz uplne nevyslo pocasi a oproti vcerejsku se ochladilo asi tak o 15 stupnu, docela to tady zilo.
    Zacaly jsme tim, ze jsme prosmejdily dva Crafts Markety u nas v Cartertonu. Po ceste na ten prvni nas zastavila babicka s hulkou a strcila nam do ruky igelitku se sazenickami, at pry to doneseme pani s kratkymi kudrnatymi vlasy, ze bude vedet - no samozrejme nemela ani paru, o co go ;-). Ulovek c. 1 - kniha "Chocolat" za 2$.
    Nasledovalo smejdeni o par km smerem na jih - sekace, blesaky, starozitnictvi s neuveritelnymi (a super drahymi) kousky nabytku, dalsi crafts markety... nechapu, jak se tady vsichni uzivi :-/. Ulovek c. 2 - 80% fair trade horka cokolada za 4$ (sezrano na posezeni).
    O pul 3 zacal v kulturni mistnosti za Men's Clubem na Main Street bluesovy koncik, kde jsme (jako jednoznacne nejmladsi ucastnici) vytvorily mezinarodni prostredi a zustaly (na rozdil od mistnaku) az do konce, za coz nam pani poradatelka byla evidentne velmi vdecna. Mezi uspavaci hadu se kazdopadne nasly i velmi zdarile kousky, to zase joo ;-).