Christchurch

November 17, 2015 in New Zealand ⋅ ☁️ 10 °C

Dnes se mi zacal Christchurch libit. To staveniste ma neco do sebe. Vratila jsem se do centra a pripojila se k free prohlidce. Michael je mistnak, co az na par let studii prozil cely zivot v Christchurchi, a byla s nim sranda.
    Na Cathedral Square jsem si doprala vytecne latte a jeste jednou zaskocila do Canterbury Museum u botanicke zahrady doprohlidnout, co jsem vcera nestihla (vystavu o Antarktide konkretne).
    Pak jsme zasli do Re:STARTU na pivo s Mirou, vymenili cestovaci a pracovni zkusenosti, a v 6 jsme s jazykem na veste zaparkovali s Robertem u Hoyst Cinemas a plni ocekavani zkoukli Martana. O odchazeli zklamani: film asi nikdy nebude lepsi nez knizka, ale vynechat to nejdulezitejsi a uplne zmenit konec... :-(?
    Pozn. Druhou noc jsme prespali u couchsurfera Richarda v jeho "punkovem" dome. V aute na ulici. V jeho 3 pokojich pro nas nebylo misto. Vinou asi 25 couchsurferu, co tu bivakovali s nami - na zemi, ve stanech nebo v autech. Aspon, ze jsem vcera ukoristila sprchu, co mela daleko do teple. A Richard uvaril pro vsechny veceri - parky se zeleninou. Zadna delikatesa, ale zaludek to zaplnilo. Richard je stoprocentne 4%. Povolanim pravnik z Anglie. Tak 40. Ted backpackuje na NZ. A ma spoustu stories, z nichz clovek muze verit tak petine. Proste punk.