Prispela ob treh popoldne, v sončen lušten Paicol.
Moj voznik me je odložil direkt pred vrati hotela, ki je slučajno samo ena vrata desno od njegove hiše🤪
Predstavi me še svojemu sinu, ki mal klepeta z mano potem pa me pospremi na check in.
Imam spet super sobico, še lepšo kot zadnič pa za isto ceno.
Tuš in počitek, potem pa na popoldansko kavico na glavnem trgu. Bil je 13ti maj, nek krščanski praznik Marije in pred cerkvijo so se začeli zbirati ljudje, gospe vse oblečene v lepe obleke bele barve🤍.
Pičim malo izven mesta, do enega kraja ki mi ga je Fabian, sin voznika, pripročal za krajši sprehod.
Naravni tolmin!
Ko pridem tja, tam čofota ena družina in se ne želim rinit zraven, zato raje preplezam še malo višje in opazujem sončni zahod iz ene skale ob reki😌.
Potem pa nazaj in iskat nekej za jest…
…kar se izkaže kot velik izziv, saj zares ni restavracij samo en burger plac in ena picerija, tri trgovine in tri sadjarne.
Kupim krekerje in paradižnik in kumaro, my dinner😝👍
Pa nezdrave ostale stvari, kot čips, piškoti, jabolka, pečena koruza…5ti kafe… ni drugih opcij…
Vegan lifestyle ni vedno zdrav🙈
Potem pa spat, naslednji dan mam planiran dolg sprehod!Read more