• Še mal San Augustina🤗

    May 19 in Colombia ⋅ 🌧 22 °C

    Še en photo dump tele lepe vasice.
    Raziskala sem lokalno tržnico in uživala v izgubljanju-se sredi nabito polnih miz in stojnic.
    Poskusila sem novo zelenjavo, ki izgleda kot mali roza krompirček vendar se imejuje Olluco, in teksturo ima meni (po tem ko je že pripravljen za jest) nekaj med krompirjem in redkavico😝mogoce se sliši čudno a meni je bilo zelo všeč!! Prilagam slikce iz interneta in naslednja je moj produkt za kosilo!
    Veliko sem kuhala, izkoristila veliko kuhinjo, ponucala še zadnjo kvinojo iz Slovenije (hvala mami, love u)
    Na teh slikicah je pa sicer ujet “highlight” vremena v San Augustini, saj smo imeli uresnici večinoma dež🌧️tako da sem mogla izkoristit sončka, ko se je pokazal!
    V Kolumbiji bodo čez slaba dva tedna predsedniške volitve, tako da je stanje v državi baje mal napeto👀to mi je povedala Liceth… imajo samo dve stranki, skrajno desno in skrajno levo (nobena ni zares fajn).
    Desničarska reprezentanca se je en vikend oglasila in organizirala velik sprevod, skorda malo fešto z baloni, zastavami, ni da ni…
    💛💙❤️
    Read more