FindPenguins
  • Strona główna
  • Eksploruj
    • Odbierz swoją aplikację
    • Zapisz się
    • Zaloguj się
    • Odbierz swoją aplikację
    • Zaloguj się
    • Strona główna
    • Wydrukuj książkę
    • Flyover video
    • Eksploruj
    • Pomoc/Obsługa
    • Śledź nas
  • Zapisz się
Pokaż na mapie
  • Astrid van der ZouwenNieuw Zeeland Noordereiland 2Podróżnik
    5
    2Tuin ontworpen door een Maori. Mooi om daar te zijn. Ook hier verliest het in de foto.1Oudste stenen kerk van NZ2Zo zie je wat 2 dimensionaal doet. Dit was zó mooi in 3 dimensies. Echt super.3Exit Europa cantat rugzakje. Hangt van ellende aan elkaar.

    12-2 New Plymouth, Brooklyn Park

    12 lutego 2019, Nowa Zelandia ⋅ ☀️ 21 °C

    Gelukkig regent het alleen 's nachts, en zo kort dat mijn tent het kan hebben. Maar ik had ook 3 keer geniest gisteren. (Kennen ze hier niet trouwens)). Via een wandelroute die ik gedeeltelijk fiets kom ik terecht in Brooklyn Park. Ja wauw. Lunch in het theehuis en ik wandel daarna naar de kleine dierentuin. Daar leggen ze uit waarom een dier alleen zit. Iets meer wandelen dan gepland. Ik scoor wel een nieuwe rugzak. Om 4 uur lig ik pas in zee. Betere golven. Ik blijf nog een dag. Ik ben niet intens gelukkig, maar wel innig tevreden. Czytaj więcej

    Zobacz tłumaczenie
    Astrid van der Zouwen

    PodróżnikZo zie je wat 2 dimensionaal doet. Dit was zó mooi in 3 dimensies. Echt super.Zo zie je wat 2 dimensionaal doet. Dit was zó mooi in 3 dimensies. Echt super.

    12.02.2019Odpowiedz
    Astrid van der Zouwen

    PodróżnikExit Europa cantat rugzakje. Hangt van ellende aan elkaar.Exit Europa cantat rugzakje. Hangt van ellende aan elkaar.

    12.02.2019Odpowiedz
    Astrid van der Zouwen

    PodróżnikOudste stenen kerk van NZOudste stenen kerk van NZ

    12.02.2019Odpowiedz
    Jeszcze 10 komentarzy
    8 lajki
     
Wycieczka
  • 2026© FindPenguins
  • Strona główna
  • O nas
  • Śledzenie grupy
  • Wciśnij
  • Warunki
  • Prywatność & Cookies
  • Centrum pomocy
  • Odcisk
  • Śledź nas