Chili
Ex Congreso Nacional

Ontdek reisbestemming van reiziges die een reisjournaal bijhouden op FindPenguins.
Reizigers in deze plaats
    • Dag 116

Santiago de Chile

3 mei, Chili ⋅ ☁️ 9 °C

Ještě si musíme zvyknout na počasí v Santiagu, protože tu je slušná zima a v noci jsme se pěkně klepali. Na 10:00 jsme měli domluvenou prohlídku města a tak jsme se po ránu chtěli trochu ohřát ve sprše, jenže netekla teplá voda. Jednou to člověk zkousne, snad to ale později bude fungovat.

Sešli jsme se na hlavním náměstí a Leonardo spustil svůj výklad. Zasypal nás informacemi a my po chvíli přestali vnímat, protože toho bylo tolik, že jsme neměli šanci si to zapamatovat. Prošli jsme historické centrum a cestu zakončili v krásné čtvrti, kde jsme dostali tipy na jídlo a co dále navštívit ve městě.

Po této free walking tour jsme šli odevzdat naše oblečení do prádelny, protože už nemáme skoro nic na sebe. Po cestě jsme procházeli parkem kolem řeky a užívali si sluníčka, protože v ulicích mezi domy byla pořádná kosa. Je tady právě konec podzimu, soudě podle listí na stromech, a my máme poprvé pocit, že zažíváme jinou sezónu než léto.

Odpoledne a večer jsme obětovali plánování dalších 14 dnů, které budeme trávit v Patagonii. Letenky, spojení autobusem, ubytování a volba národních parků a výletu nám zabrali spoustu času a my se mezitím akorát navečeřeli. Za rohem je výborná korejská restaurace, takže jsme návštěvou ani neztratili příliš mnoho času.
      Meer informatie

U kunt deze plaats misschien wel onder de volgende namen::

Ex Congreso Nacional

Doe mee met ons: