Czech Republic
Vyškov District

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

4 travelers at this place:

 • Day2

  Tšehhi

  April 27, 2019 in Czech Republic ⋅ ⛅ 13 °C

  Umbes kolm tundi pärast hommikust starti jõudsime Tšehhi.
  Peale piiriületust oli väike šokk nähes paari kilomeetri pärast esimeses linnas suuri tööstusi ning kõrgeid ja jämedaid korstnaid igal pool, kuhu silm ulatus. Sellise tööstusrajooni nägemine oli vähemalt enamikule meist esmakordne.
  Tšehhi on eelnevatest riikides kõige rohkem erinev oma pinnamoe tõttu. Mägesid võib näha nii paremal kui vasakul. Loodus on ilus nagu Poolaski.

  Tšehhis tegime siiani kõige pikema peatuse, mille ajal oli meil võimalus kaubanduskeskust külastada. Parklas tegime oma kambaga ka telefonikõne Katsile, kes meist Eestisse jäi, et soovida talle õnne sünnipäevaks.

  Inimesed Tšehhis on endast väga positiivse mulje jätnud. Mõistes, et oleme välismaalased, on mitmed kohalikud, ilma, et oleksime küsinud, meid aidata püüdnud.

  Kaubanduskeskusest hotelli poole sõitma hakates pani giid meile telekast mängima multika "Must ja valge koer". Olgugi, et paljude meist on peaaegu kõiki neid osi näinud, on siiski tore Tšehhis tšehhi multikaid vaadata. Ja muidugi pole me varem saanud vaadata neid kuulates taustaks Mihklite füüsika-alaseid kommentaare, mis asja veelgi lõbusamaks muudavad.
  Read more

You might also know this place by the following names:

Okres Vyškov, Okres Vyskov, Vyškov District, مقاطعة فيشكوف, Раён Вішкаў, Вишков, Districte de Vyškov, Distrikto Vyškov, District de Vyškov, Vyškovi járás, Վիշկովի շրջան, Distretto di Vyškov, ვიშკოვის რაიონი, Viškovas apriņķis, Daerah Vyškov, Powiat Vyškov, Округ Вишков, ویشکوف ضلع, ვისკოვიშ რაიონი

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now