France
Arrondissement de Pamiers

Here you’ll find travel reports about Arrondissement de Pamiers. Discover travel destinations in France of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

10 travelers at this place:

 • Day17

  Otrā diena: Montreal-Mirepoix

  September 20, 2017 in France ⋅ 🌙 15 °C

  Šodien 40km ar astīti. Pa ceļam tikai viens nenovākts vīnogu lauks, tādēļ pārtiku galvenokārt no sēmuškām (skat.foto). Uz vakarpusi nogurums nežēlīgs - pēdējā atpūtas pauzē, ceļot uz pleciem mugursomu, zils gar acīm sametās... Biju domājis, ka šodien jāiet mazāk, bet mērķis bija tikt līdz Mirepoix, tādēļ kapāju līdz galam. Par laimi šeit ir kempings, ja meklētu kādu pļavu aiz pilsētas, būtu jau pustumsa. Esmu paēdis, tagad kafija un pilnīgs bezspēks...pat uz dušu kājas nenes. Varbūt rīt iešu nedaudz mazāk, jo tagad sākas grūtais posms - 130 km līdz Andoras robežai kopējais kāpums ir tuvu 7km. Gandrīz piemirsu - šodien visu dienu kreisajā pusē vai priekšā bija Pireneji. Un skaidrs ir tas, ka pilnīgi noteikti būs jāiet pa sniegu....Read more

 • Day18

  Trešā diena: Mirepoix-Camon

  September 21, 2017 in France ⋅ 🌙 18 °C

  Šodien nolemju nedaudz atpūsties, pirms sākas nopietnie kāpumi augšup. Naktī biju savilcis abus termokreklus un jaku, bet vienalga salu. No rīta ilgāk pagulēju, izžāvēju telti, izmazgāju dažas drēbes un īsi pirms pusdienaslaika metu pāris km līkumu caur veikalu. Kopā šodien veikti 19.90 km. Par bildēm:
  1) Ciemats Lagarde un pilsdrupas. Sestdien, Svētdien tur būs bezmaksas pasākums ar viduslaiku tērpiem un izdarībām. Esmu ieradies pāris dienas par ātru...
  2) Īsi aiz Lagardes pirmais pārsteigums- tilts, kuru man jāšķērso, ir nojaukts. Upe nav plata, bet vienalga peldama. Rezultātā jāiet 5 garlaicīgi kilometri pa asfaltu.
  3) Esmu apmeties ganībās. Ceru, ka šeit neielaidīs govis.
  4) Skats uz Pirenejiem no teltsvietas.
  5) Bilde priekš Ilzes...
  Read more

You might also know this place by the following names:

Arrondissement de Pamiers

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now