Pocasie

December 23, 2016 in Thailand ⋅ ⛅ 24 °C

Predstavujem si zamilovany parik, ktory si objednal tyzdnovu vianocnu dovolenku v krasnom slnecnom Thajsku a vysledok aj ked podla vsetkych statistik ma mat december priemerne 3 dazdive dni (aj to logicky skor na zaciatku decembra), tak my odkedy sme prisli sme slnko este nevideli. Je v kuse zamracene a obcas aj zaprsi.

Nic to nemeni na fakte, ze je tu i tak neskutocne teplo, obcas sa teda riadne potim a uz som dokonca aj priskvareny (to slnko pali cez mraky i ked z neho nevidno ani naznak a po tom, co mam na hlave mozno aj cez motorkarsku prilbu ;)

Velmi radi by sme vsak uz zazili poriadne slnko. Aj tie ospevovane plaze so superbielym pieskom su nejake hnedaste (asi je ten piesok tak navlhnuty a az slnko to z neho vytaha). Neviem ci sa vsak dockame. Dlhodobe predpovede ziadne slnko nepredpokladaju, tak neviem, kde v systeme nastala chyba a ako sa toto mohlo stat.
    Faktom je, ze prepchate plaze, ktore sme ocakavali su tym padom poloprazdne, ale aj to more co malo mat 30 stupnov vyzera byt nejake chladnejsie.

Dnes v noci sa nam pokazila klima (alebo nejde elektrika?) a je fakt, ze ak by cez den svietilo slnko tak sa tu asi preskvarime k posteli... Nastastie dnesnu noc schladili dva riadne lejaky. Dufam, ze sa to vyprsalo na cely den.