Den 7 romantika na plazi

December 25, 2016 in Thailand ⋅ ⛅ 25 °C

Vecerna prechadzka s Dankou po plazi, vacsinou co stredisko to romanticke chatky. Pekne naboso, piesok ma tu spravnu tvrdost, len obcas kamienky, alebo musle niciace moje uz kvalitne dorezane nohy.

Potom po nestastneho Tomca, ktory ma v izbe gekona ;)

Nasledne vecera v restauracii na plazi. Perfektne nasvietenie, lampioniky, atmosfera. Vacsina ludi (a je ich tu uplne mininum) sedi na plazi pri roznych plazovych stolcekoch s masivnou drevenou doskou a podstavec tvori vacsinou nejaky zvysok obrovskeho korena stromu. Pripadne lezi na barovych drevenych lehatkach.
    Vo vedlajsich strediskach su dokonca sedacky poskladane z bambusovych paliciek, alebo z bambusu upletene hojdacie siete. Vyzera to efektne.
    Vacsina sa kocha prilivom, ale postupne je uz taka tma, ze nic nevidno, len pocut priboj aj ked sme len 10-20m od vody. Este aj v plazovom bare ide hudba tak decentne, ze je jasne, ze toto je ostrov, kde neburacaju diskoteky, ale clovek sa naladi na zvuky mora a prirody.
    Zalezieme do nasej superchatky, Danka sa nevie nabazit nasej kupelne pod holym nebom, rozlozime moskytieru okolo celej postele a unaveni po celom dni na dnes koncime pri zvukoch mora..