Den 30 nemocnica

January 17, 2017 in Thailand ⋅ ⛅ 23 °C

Tak co myslite? Ako dopadlo kusnutie Milana kliestom?
    No nijak, Milan prezil, bez nasledkov.

V kazdom pripade prispevok bol pravdivy. Jeden z nas lezal v nemocnici. V skutocnosti to vsak bola Danka. Ja som zdravy ako ryba...
    Pravdepodobne zjedla, co nemala (mame aj podozrenie co). Ja som to zjedol tiez, ale bud som mal stastie, alebo lepsia imunita.

V noci bola Danka permanentne na zachode. Okolo 4tej rano zacali zvysene teploty.
    Kym sme sa stihli nazdat Danka si samovolne naordinovala rozne lieky na hnacku a nasledne silne antibiotika. Teplota vsak dalej stupala az na cca 38,5.
    Snazili sme sa to zrazit studenymi zabalmi, ale nakoniec i tak koncime na 39,3 a to chceme dnes odletiet. Uvedomujeme si vaznost situacie, ked sa Danka nevie pomaly ani posadit na posteli.
    Objedname si privatny taxik, ktory berie za cestu do nemocnice, ktora je 2km od nas pomaly tolko ako limuzina za cestu na 40km vzdialene letisko.
    Danka je uplne mimo. Horko tazko ju dorucime do nemocnice. Sme 6 hodin pred odletom a doktor pochopil o co nam ide. Za kratku chvilu z nej musi spravit zdravo vyzerajuceho cloveka, ktory na letisku nebude podozrivy, ze visi na niekom z nas a taha nohy za sebou. A hlavne prejde letiskovym "Healt inspectorom" (zdravotny inspektor) ;)
    Danka konci na vlastnej nemocnicnej izbe.
    Jedna vcelicka do zadku, infuzia do ruky a po nejakej hodinke a zaplateni uctu, ktory sa uz pocita v tisicoch bahtov (to uz neznie dobre) odchadzame s inym clovekom.

Stale je pekne mimo, ale teplota uz len tesne nad 37 a to je presne to nebezpecne - ked sa Danka zacne citit zdravo.
    Naordinovany min 2h oddych by Danka najradsej odignorovala, ale ako tak ju prinutime lezat. Predlzujeme si o hodinku izbu, aby mala viac casu na liecenie.
    Danka riesi vsetko mozne, len nie liecenie.

P.s. Tento prispevok nie je casovo v poradi, je to popis udalosti, ktore nastali este v Thajsku. Tak nech vasmto nemyli. V case, ked sa tento prispevok podari odoslat na internet sme vsetci traja uz vo Viedni. Danke nie je naj, ale uz to nejako domov dotiahne. Vo Viedni mame bohuzial 6 hodinovu prestavku, kym pojde let do Kosic.