• Eten

    24 августа, Соединенные Штаты ⋅ ☁️ 31 °C

    Neem je eten mee voor 5 maanden?

    Natuurlijk kan je geen eten voor 5 maanden op je rug dragen. Meestal neem je eten mee voor 6 tot 9 dagen. Alles moet in je rugzak én in de “bear bag” passen. Die zak is trouwens niet enkel bedoeld tegen beren, maar ook tegen muizen en eekhoorns – die knagen zonder probleem een gat in je tent.

    Hoe geraak je aan eten?

    De trail loopt zelden echt door een dorp. Soms kan je een bus nemen, zoals van Timberline Lodge naar een stad of een dorpje. Maar meestal is er geen openbaar vervoer en wordt er gelift.
    In de meeste dorpjes is er wel een kleine supermarkt. De prijzen liggen vaak hoog en de keuze is beperkt. Soms heb je geen alternatief, zoals in Stehekin, waar je beter op voorhand een voedselpakket opstuurt naar het postkantoor. Dat wordt daar bewaard tot je het komt ophalen.

    Wat eet je zoal?

    Het is een uitdaging om lichtgewicht, calorierijk en enigszins gezond eten te vinden. Voor zes dagen eten draag je al snel zo’n 6 kg mee. Gezond eten schiet er dus vaak bij in.

    Ontbijt

    Chocomelk gemaakt met poeder en instantkoffie

    2 zakjes havermout per persoon

    .Ontbijtkoeken

    Lunch

    Wraps of bagels met choco of pindakaas

    Couscous

    Diner

    Gevriesdroogde maaltijden

    Instant aardappelpuree

    Instantnoedels

    • Couscous

    Tonijn of kip uit een zakje

    Extra

    Chips

    Nootjes

    M&M’s

    Graanrepen

    Gedroogd fruit

    Hoe maak je eten klaar?

    We hebben een klein gasvuurtje mee. Veel maaltijden (zoals havermout of aardappelpuree) herpakken we in diepvrieszakjes. Daar giet je gewoon kokend water in: zo is de maaltijd klaar zonder dat je veel afwas hebt – enkel je lepel... aflikken
    Читать далее