4.nometne

August 11, 2018 in Sweden ⋅ ⛅ 12 °C

Šodien līst. Gan Somijā, gan Zviedrijā, gan Norvēģijā. Nolēmām nakšņot kempinga mājiņā vairāku iemeslu dēļ - noderētu elektrība, lai salēdētu elektroierīces, gribās siltu dušu, ārā līst un stiprs vējš, bet par visu vairāk gribas pagulēt uz ērta, mīksta matrača. 3 naktis teltī jau nav nekas, neesam arī nekādi mīkstie. Bet varbūt esam izlutināti?
    Rītu atkal sākām agri, jo bija jānoiet 13 km līdz automašīnai un tad vēl jātiek līdz Zviedrijai, pēc iespējas tuvāk Norvēģijai. Šodien ceļamalās auga neskaitāmas bekas un mēs satikām vairākus ziemeļbriežus. Veikalā meklējām "maukas", bet gadījās tikai "lohi". Rīt gribam tikt ekskursijā uz pasaulē dziļākajām raktuvēm, bet nez vai sanāks. Ja nesanāks rīt, mēģināsim nākamnedēļ. Ekskursija ir teju 3h un pēc tam tevi cienā ar kafiju un cepumiem. Ģeoloģija + inženiertehniskie risinājumi + kafija un cepumi = man patīk
    P.S. Šodien nolauzām nezināmu skaitu kilometru, jo es atkal aizmirsu piefiksēt sākuma rādījumu. Bet kopā no pieRīgas esam nomasējuši 1558 km un esam Zviedrijā, iepazīstinājām Saab ar viņa dzimteni. Saabiņš saka, ka viņam pagaidām ne visai - Somijā bija labāki ceļi. Rīt vajadzētu nakšņot Norvēģijā, bet redzēs, ko par to teiks laika prognoze.