Poland
Gmina Mszczonów

Deepspot - Indoor Tauchen 🤿

March 28 in Poland ⋅ ☁️ 15 °C

In Europas tiefstem Indoor Tauchspot waren wir 2x tauchen.

Gefühlt nackt, da ohne Neoprenanzug tauchten wir im 33 Grad warmen Wasser ab. Der 1. Tauchgang lief wie jeder andere 1. Tauchgang ab. Völliges Chaos, erst einmal eingewöhnen und Tarrierung finden, da Süß- und kein Salzwasser sinkt man wie Blei und mein Tauchcomputer spann rum, was ich gar nicht leiden kann!

2. Tauchgang war wesentlich entspannter. Tauchcomputer ging nach Batteriewechsel wieder und wir tauchten in die Höhlen und bis auf 30m tief in den Tunnel. Zwischen uns ganz viele Free Diver!

Sehr cooles Indoor-Taucherlebnis 👌🏻

Den1 Cesta do Polska II.

May 8, 2014 in Poland ⋅ ⛅ 18 °C

12:08
      Stojime na parkovisku a nastavujeme na gpske oznamovanie najvyssej rychlosti. Topkove radio sa prekonalo a hra celkom fajn. Ostava nam 6hodin a 38minut cesty, 571km.
      12:36
      Zastavili sme na chvilocku na parkovisku. Tatino potreboval utret spinu na prednom skle, lebo nic nevidel uz 15minut. Kazdopadne uz len 530km.
      13:49
      Polovica cesty. Sme v Czestochowej. Presli sme 425km a ostalo nam 425km. Gpska hlasi este 4hodiny a 58minut.
      14:50
      Zacalo poprchavat. Ale velmi pozitivna sprava je, ze uz mame pred sebou len 314km. Juchu, o pol siedmej sme tam. Btw. prave pocuvame Lajku od U.K.N.D. (ahoj Marek).
      14:56
      Doprsalo.
      15:18
      Presli sme uz 600km.
      15:23
      Cik pauza. Sme na cerpacke Statoil. Kym som bola na wc tatino poriadne umyl to predne sklo. A asi ho to bavi, lebo zacal umyvat aj zadne. Teraz zas predne svetla. Super zabavka, akoze vazne.
      15:52
      Koniec cik pauzy. Spat na ceste. Este 3hodiny a sme tam. Juchac.
      15:59
      Stretli sme na ceste prvych slovakov. Len tak dalej. Slovenskoooo.
      16:15
      Vlecieme sa pred Varsavou.
      16:41
      Ostava 199km, 2 a pol hodky.
      16:42
      Prsi.
      16:44
      Uz zas neprsi.
      17:09
      Konecne von zo zacpy. Cas prichodu sa presunul az na 19:31.
      17:44
      Skoncila cesta pre motorove vozidla, nasa rychlost klesla na polovicu a zas zacalo prsat. Ale dost velmi.
      18:09
      Ostava 100km. Uz len hodka a 19minutiek.
      18:14
      Stale prsi, ale vysli 2 krasne duhy. Ostava 89km.
      18:50
      Prestalo prsat. Uz len 34km.
      19:16
      Sme v cieli dnesnej cesty.

Mszczonów, Mszczonow, Gmina Mszczonów, Comuna de Mszczonów, Мщонув, Ґміна Мщонув