Thailand
Ban Khlong Bua Loi

Here you’ll find travel reports about Ban Khlong Bua Loi. Discover travel destinations in Thailand of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Schön war's...

December 17, 2017 in Thailand

So, ihr Lieben Leute,

das ist dann wohl unser letzter Beitrag aus Thailand! Die Nacht haben wir nun noch in einem Hotel direkt am Flughafen in Bangkok verbracht und nun warten wir auf’s Boarding (in den A380👏🏻😜) und dann geht’s gen Heimat! Was sollen wir sagen, es war eine unglaublich intensive und schöne (manchmal auch anstrengende) Zeit, die wir alle Vier sehr genossen haben😍!! Sechs Wochen voller neuer Eindrücke, interessanten und lieben Menschen und Unterkünften, wie sie unterschiedlicher nicht hätten sein können.. also alles in allem so, wie wir es uns erhofft hatten👍🏻🙏🏻!!

Erst das wuselige Bangkok, eine Stadt, die man auf jeden Fall mal gesehen haben sollte; ganz anders als die uns bekannten europäischen Städte. Hier hätten wir auch durchaus noch mehr als vier Tage verbringen können!

Dann folgte das ruhigere Chiang Mai, im wunderschönen Norden des Landes❤️! Eine kleine, bunte Oase, die uns wirklich sehr beeindruckt hat und im Nachhinein mit zu unseren Favoriten zählt.

Als nächstes folgte Paradies Teil eins, die Insel Ko Lanta. Zum Relaxen und für kleinere Ausflüge genau das Richtige👍🏻! Hier werden uns besonders die Unterkunft und vor allem auch die Herzlichkeit der Menschen in Erinnerung bleiben.

Khao Lak war dann unser nächstes Ziel. Haben wir mitgenommen, aber war alles in allem nicht so unser Fall; die Anlage war leider sehr heruntergekommen und auch ansonsten alles zu touristisch😔.

Unser größtes Abenteuer war dann wohl der beeindruckende Khao Sok Nationalpark, dessen Unterkunft im Baumhaus auf jeden Fall Toms Favorit war! Ein absolutes Muss in Thailand🛶🦇👌🏻!

Der krönende Abschluss war dann die paradiesische Unterkunft auf Ko Samui🏝! Wenn man sich abseits der Touristenmassen bewegt, bietet die Insel wirklich traumhaft schöne Ecken! Hierhin werden wir vielleicht irgendwann mal wieder zurückkehren!
    Unser Glück, in der gesamten Zeit, war wohl auch, dass die Hochsaison so richtig jetzt erst beginnt, wo wir wieder aufbrechen😉!

Wir freuen uns nun aber auch wieder sehr auf zu Hause und es gibt dann doch ein paar Dinge, die man, im Laufe der Zeit, sehr vermisst:
    - das eigene Bett
    - eine vernünftige Dusche😜
    - Tom sein Zimmer und seine Freunde
    - weniger als 85% Luftfeuchtigkeit
    - ein deutsches Frühstück mit Brötchen, Käse, Wurst und Fleischsalat😜
    - die Kinder mal wieder für ein paar Stunden am Tag loszusein🤣
    - einen gemütlichen Serienabend auf dem Sofa
    - einen Kleiderschrank (es ist auf Dauer dann doch etwas nervig immer aus dem Koffer zu leben)
    - das man sich nicht ständig mit Sonnencreme oder Moskitospray eincremen muss😝
    - euch alle natürlich nicht zu vergessen😍

Dinge, die wir wiederum in Thailand vermissen werden:
    - die Wärme
    - die uneingeschränkte Herzlichkeit der Menschen
    - frische Shakes, Lassis und Säfte
    - das leckere Essen😋
    - unser allabendliches Chang Bier🍻
    - Tom würde jetzt Tuk Tuks und Songthaew nennen😜
    - und seinen heißgeliebten täglichen Lemonshake
    - Jonna ihr Bananabread
    - der Strand und das Meer
    - die wunderschöne Natur

Thailand, es war schön mit dir❤️☀️🏝🍻😊

131. päev- Laosest koju

May 16, 2017 in Thailand

Ideaalne puhkus- pea kōik päevad hakkavad sōnadega, et täna tuli jälle vara ärgata.. Täna oli see kohe ekstreemselt vara, et näha ühte ekstreemset vaatepilti. Äratuskell oli sätitud kella viieks helisema, et minna tänavale jälgima annetus tseremooniat. Alms giving ceremony on budistlik komme, kus annetatakse munkadele toitu. Igal hommikul kella viie paiku alustavad mungad jalutuskäiku mööda peatänavat. See ei ole selline lonkimine ja vaba aja veetmine, vaid vaikides mōtestatud liikumine hanereas.. kaasas on neil urn, kuhu kohalikud annetavad riisi. Osad turistid tahavad ka sellest osa saada ja panevad riisi vahele igast muud kraami- pakendatud maiustusi vms. Vaene väike poiss, kes siis hakkab pärast oma söögikest sööma ja mingid kiletükid hammaste vahele jäävad. Aga ilmselt munkadel on ikka mingid ettevaatusabinōud selleks puhuks välja kujunenud..

Une-Mati ja Kati veel silmas tuiasime peatänavale- vihma sadas, hämar, inimtühjus, tuju turtsakas... ja keda polnud.. polnud mingit mungaparaadi.. kus nad siis on?! Pidid ju iga päev, samal kellaajal, samas kohas, vaikides kōndima. Läksime maja räästa alla ootama, et anname neile ikka vōimaluse. Natukese aja pärast tuli üks vanem härra ka tänavale. Istus teadlikult tee äärde toolile, mis oli väga nutikalt varju alla pandud ning kaasas oli tal rätikuga kaetud pott. Saime aru, et oleme ikkagi ōiges kohas ja keegi mingi hetk peab tulema. Mōne hetke pärast hakkasidki noored poisid liikuma. Vanemad härrad ilmselt ei viitsinud sellise koerailmaga ōue tulla. Pilku pööramata ja stoiliselt toimus kogu protseduur- munk möödus suhteliselt kiiresti, avas urni ja annetaja pani sinna riisipalli, mida ta enne oli peos mudinud. Ja juhtus see nii kaua kuni mungad otsa lōppesid. Täna siis suhteliselt kiiresti. Natuke veider tunne oli seda kōrvalt jälgida, aga eks need usuprotseduurid ongi alati teise tunnetusega.

Ja sellise hetkelise sisemise rahuga algaski tänane päev, mis tegelikult oli üks emotsioonide rohke pikk päevake meie elus.

Saatmata olid veel kaardid. Kohalik post office tehti just lahti ja veetsime mōne hetke, et kirja panna viimased soovid kodustele. Ōigemini andsime teada, et me hakkame nüüd tagasi tulema. Eks siis ole näha kumb enne jōuab- kaart vōi inimene. Siinkohal pean küll ära mainima, et lōpuks ikkagi jōudsid kōik kaardid Eestisse, küll väga pika viivitusega ning ilmselt tegid need kogu maailmale mōned tiirud peale, aga jōudsid!

Paljud vaatamisväärsused jäid küll vaatamata, aga selle ilmaga ei olnud tahtmist kuskile seiklema minna.. Tuli minna hotelli viimast korda kotte pakkima... viimne hommikusöök, arve maksmine ja taksoga lennujaama. Veits melanhoolne tundub see kōik, aga kui sa oled hommikul vara juba kleepuva riisi tseremooniast osa saanud, siis ei saagi muud eeldada.

Tänane päevaplaan nägi ette projektiga, “Külli ja Tiit Aasiast koju”, alustamist. Esimene lend Laosest Taisse, Tais kiire ööbimine ja hommikul vara uus lend Taist Moskvasse (jah, ma saan nüüd öelda, et ma olen Venemaal käinud.. tempel on passis 😄) ja kolmas lend Moskvast Tallinnasse.. kuidas kōlab? Väsitavalt jah?

Esimene lend läks kiirelt ja see on juba mu mälusopist kadunud. Ju ei olnud tunnet, et kohe saan surma.. Taisse jōudsime ikkagi suhteliselt hilja. Aasia mōistes hilja, kui vōrrelda Eesti suvega siis kell üheksa on veel päev täies hoos. Bangkok’i kaks suuremat lennujaama olid selleks hetkeks nagu teised kodud. Ma olin juba nii mitu korda neid külastanud, et eksimisvōimalust ei olnud. Kuna hommikune lend läks teisest lennujaamast siis oli meil ööbimine bronnitud selle lähedale. Vōtsime Uberi ja sōitsime sinna. Mina olin selleks hetkeks nii kutu, et magasin tagaistmel. Tiit hoidis silma peal, et me ikka kōige lühemat teed pidi ōigesse kohta jōuaksime.

Kohale me jōudsime ja hotell oli väga euroopalik. Ju Tiit tahtis, et ma juba harjuks olukorraga. Väljas oli suur bassein ja toas oli isegi vann, aga emotsioonid olid pigem sellised, et andke mulle süüa ja ma tahan magada. Ei nautinud ühti neid mōnusid, mis meile pakuti. Oleks sellised vōimalused esimestel päevadel olnud- vot siis! (Mitte, et mul ei olnud ja ma sinna basseini ka vist kordagi ei jōudnud 😄) Ōhtustasime restos ja tellisime enda viimased riisiroad, et maitse jääks ikka pikaks ajaks suhu! Pesime Laose teetolmu maha ja jäime ootama uue päeva seikluseid..

👣- BKK hotell

Ban Khlong Bua Loi, บ้านคลองบัวลอย