Thailand
Changwat Samut Prakan

Here you’ll find travel reports about Changwat Samut Prakan. Discover travel destinations in Thailand of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Jungle Bike Tour #3

February 11, 2018 in Thailand ⋅

Nun ging es weiter und es wurde auch Zeit für eine Mittagspause. Erst durften wir aber die Fische im Teich füttern, bis es für uns alle Phad Thai gab. *Ich liebe es* 😍. Wir hatten dann sogar noch genug Zeit einen Floating Market zu besuchen und haben hier auch das eine oder andere Unbekannte probiert. 😃
    Danach ging es wieder zurück und mit dem Boot wieder ans andere Ufer. So langsam waren wir auch von der Sonne verbrutzelt und der Nacken brannte. Der Nacken war aber nicht das einzige was ein wenig schmerzte nach zwei Tagen radeln. 😋

Thailand Birds and mammals

Purple Heron
    Pond Heron
    Little Egret
    Cormorant

Variable Squirrel-Bushy white tail and red brown

Hotel: The Cottage Suvarnabhumi Bangkok

March 17, 2017 in Thailand ⋅

Vor dem nächsten Inlandsflug nach Chiang Mai haben wir noch eine Nacht am Flughafen Bangkok verbracht. Leider gibt es keine direkten Busse vom Busbahnhof Sai Tai Mai (Southern Bus Terminal) zum Flughafen. Um uns den Stress mit umsteigen zu ersparen, haben wir uns ein Taxi gegönnt.

Das Hotel bietet einen kostenfreien Transfer vom und zum Flughafen Suvarnabhumi Bangkok, kostenloses WLAN, einen Pool, ein Restaurant - alles was man braucht. Frühstück war inklusive und gut: es gab ein Buffet mit Toast, Marmelade, Gemüse, Pancakes, Kaffee, Tee, Orangensaft und einige heiße Gerichte. Die Zimmer sind für eine Nacht okay. Das Bad hat sicherlich schon bessere Zeiten erlebt, aber im Grunde war alles sauber.

In Lauflage (5 Minuten) befindet sich ein Shopping Center und abends ein kleiner Nachtmarkt.

Welcome Hongkong

January 24, 2017 in Thailand ⋅

Nach guten zweieinhalb Stunden Flug, einem Mittagessen 🍽und einigen Folgen Big Bang Theory später, sind wir gegen 18:00 Uhr in Hongkong gelandet 🛬. Schnell durch die Immigration und dann hieß es Daumen✊️drücken, ob die Thais es geschafft haben unsere Koffer 💼in die richtige Maschine zu verfrachten. Aufatmen 👍, der erste Koffer ist da und die beiden anderen kamen direkt hinterher.

Dank der Insider-Tipps von Sabine sind wir zum Busterminal marschiert und haben die günstige Lösung, Bus 🚌fahren in die City, gewählt 😉.

Noch eine Runde ums Hotel spaziert, Getränke im 7eleven und für Daniel eine SIM Karte gekauft und alte Gewohnheiten neu aufleben lassen - Mc Sundae Black Forest 🍦geschleckt.

Da wir mal wieder eine Stunde verloren haben, sind es fast 23:00 Uhr und wir mal wieder platt. Gute Nacht 😴!

ChiangMai / Agil's Hospital trip. 1.2.17

February 1, 2017 in Thailand ⋅

POWERLINES OF THAILAND. This time i witness this in Chiangmai too. You may ask yourself how this is possible that this system seems to work well in Thailand. I would advise that you keep your distance from any suspicious looking cables you may come across during your stay.
    You need to be well aware that during the rainy season between July and October, torrential rains are to be expected and this may cause some concerns.Read more

131. päev- Laosest koju

May 16, 2017 in Thailand ⋅

Ideaalne puhkus- pea kōik päevad hakkavad sōnadega, et täna tuli jälle vara ärgata.. Täna oli see kohe ekstreemselt vara, et näha ühte ekstreemset vaatepilti. Äratuskell oli sätitud kella viieks helisema, et minna tänavale jälgima annetus tseremooniat. Alms giving ceremony on budistlik komme, kus annetatakse munkadele toitu. Igal hommikul kella viie paiku alustavad mungad jalutuskäiku mööda peatänavat. See ei ole selline lonkimine ja vaba aja veetmine, vaid vaikides mōtestatud liikumine hanereas.. kaasas on neil urn, kuhu kohalikud annetavad riisi. Osad turistid tahavad ka sellest osa saada ja panevad riisi vahele igast muud kraami- pakendatud maiustusi vms. Vaene väike poiss, kes siis hakkab pärast oma söögikest sööma ja mingid kiletükid hammaste vahele jäävad. Aga ilmselt munkadel on ikka mingid ettevaatusabinōud selleks puhuks välja kujunenud..

Une-Mati ja Kati veel silmas tuiasime peatänavale- vihma sadas, hämar, inimtühjus, tuju turtsakas... ja keda polnud.. polnud mingit mungaparaadi.. kus nad siis on?! Pidid ju iga päev, samal kellaajal, samas kohas, vaikides kōndima. Läksime maja räästa alla ootama, et anname neile ikka vōimaluse. Natukese aja pärast tuli üks vanem härra ka tänavale. Istus teadlikult tee äärde toolile, mis oli väga nutikalt varju alla pandud ning kaasas oli tal rätikuga kaetud pott. Saime aru, et oleme ikkagi ōiges kohas ja keegi mingi hetk peab tulema. Mōne hetke pärast hakkasidki noored poisid liikuma. Vanemad härrad ilmselt ei viitsinud sellise koerailmaga ōue tulla. Pilku pööramata ja stoiliselt toimus kogu protseduur- munk möödus suhteliselt kiiresti, avas urni ja annetaja pani sinna riisipalli, mida ta enne oli peos mudinud. Ja juhtus see nii kaua kuni mungad otsa lōppesid. Täna siis suhteliselt kiiresti. Natuke veider tunne oli seda kōrvalt jälgida, aga eks need usuprotseduurid ongi alati teise tunnetusega.

Ja sellise hetkelise sisemise rahuga algaski tänane päev, mis tegelikult oli üks emotsioonide rohke pikk päevake meie elus.

Saatmata olid veel kaardid. Kohalik post office tehti just lahti ja veetsime mōne hetke, et kirja panna viimased soovid kodustele. Ōigemini andsime teada, et me hakkame nüüd tagasi tulema. Eks siis ole näha kumb enne jōuab- kaart vōi inimene. Siinkohal pean küll ära mainima, et lōpuks ikkagi jōudsid kōik kaardid Eestisse, küll väga pika viivitusega ning ilmselt tegid need kogu maailmale mōned tiirud peale, aga jōudsid!

Paljud vaatamisväärsused jäid küll vaatamata, aga selle ilmaga ei olnud tahtmist kuskile seiklema minna.. Tuli minna hotelli viimast korda kotte pakkima... viimne hommikusöök, arve maksmine ja taksoga lennujaama. Veits melanhoolne tundub see kōik, aga kui sa oled hommikul vara juba kleepuva riisi tseremooniast osa saanud, siis ei saagi muud eeldada.

Tänane päevaplaan nägi ette projektiga, “Külli ja Tiit Aasiast koju”, alustamist. Esimene lend Laosest Taisse, Tais kiire ööbimine ja hommikul vara uus lend Taist Moskvasse (jah, ma saan nüüd öelda, et ma olen Venemaal käinud.. tempel on passis 😄) ja kolmas lend Moskvast Tallinnasse.. kuidas kōlab? Väsitavalt jah?

Esimene lend läks kiirelt ja see on juba mu mälusopist kadunud. Ju ei olnud tunnet, et kohe saan surma.. Taisse jōudsime ikkagi suhteliselt hilja. Aasia mōistes hilja, kui vōrrelda Eesti suvega siis kell üheksa on veel päev täies hoos. Bangkok’i kaks suuremat lennujaama olid selleks hetkeks nagu teised kodud. Ma olin juba nii mitu korda neid külastanud, et eksimisvōimalust ei olnud. Kuna hommikune lend läks teisest lennujaamast siis oli meil ööbimine bronnitud selle lähedale. Vōtsime Uberi ja sōitsime sinna. Mina olin selleks hetkeks nii kutu, et magasin tagaistmel. Tiit hoidis silma peal, et me ikka kōige lühemat teed pidi ōigesse kohta jōuaksime.

Kohale me jōudsime ja hotell oli väga euroopalik. Ju Tiit tahtis, et ma juba harjuks olukorraga. Väljas oli suur bassein ja toas oli isegi vann, aga emotsioonid olid pigem sellised, et andke mulle süüa ja ma tahan magada. Ei nautinud ühti neid mōnusid, mis meile pakuti. Oleks sellised vōimalused esimestel päevadel olnud- vot siis! (Mitte, et mul ei olnud ja ma sinna basseini ka vist kordagi ei jōudnud 😄) Ōhtustasime restos ja tellisime enda viimased riisiroad, et maitse jääks ikka pikaks ajaks suhu! Pesime Laose teetolmu maha ja jäime ootama uue päeva seikluseid..

👣- BKK hotell

Landed!

September 3, 2016 in Thailand ⋅

What a great flight... No turbulence, nice service and delicious vegan meal. Didn't think this is possible either 😄

Watching "Shaun the sheep" before sleeping made me feel like a happy child again. 📺

By the way, there was another child right in front of us but not that happy as I was. I loooove crying kids while trying to fall asleep, NOT! However, he was kind of cute as long he didn't roar.

Lets go to our hotel 🚕

Hot and spicy

September 3, 2016 in Thailand ⋅

The restaurant that we visited was called "Good Luck" and that was also what I needed 😲

I chose a jummy red curry and told the waiter to take a notice about not making it too spicy. Well, either he forgot it or I'm a huge pussy 💁🏽😂

Normally I couldn't have eat this, but didn't eating for more than 10 hours made me so hungry that I litteraly didn't even tried to chew. I guess it was delicious, but I'm not quite sure, because I didn't taste something else then the pungency...

Craving for something sweet to eat after this taste adventure we went to 7up and got some PINK Oreos for me. 😍 And some water 😁

Changwat Samut Prakan, จังหวัดสมุทรปราการ