Satellit
Visa på kartan
  • Dag 13

Ostrov Ko Lanta

3 februari 2023, Thailand

Ráno vstávame a balíme kufre. Odchádzame do ďalšej destinácie. Lúčime sa s ostrovom Koh Jum. Bolo tu fajn, ale ideme spoznávať niečo nové smerom na juh, samozreme loďou ORAWAN. Na videu vidieť ako nám tiekla voda do lode počas plavby. Celý deň mal byť silný dážď. Ale prišiel skôr, v noci. Takže počas cesty loďou iba troška spŕchlo. Pristávame na ostrove na piesku. Hneď vidieť, že je tu rušnejší život. Odchádzame dvoma Tuk Tukmi do rezortu Lanta Sunny House. Dostávame 2 bungalovy, ale nie celkom pri sebe. Medzi nami je jeden obsadený bungalov. Na obed využijeme lokálnu reštauráciu v rezorte. Dal som si jedlo na horúcej panvici. Ale na rozdiel od Koh Jum mi to neservírovali s ohňom. Nebolo to zlé, ale na Koh Jum mi viac chutilo. V stredisku je bazén, ktorý Zuzka a Tomáš stihli vyskúšať, kým Adamko spal. Na Koh Jum bola podľa mňa krajšia pláž. Zajtra ju za prílivu otestujeme. Urobili sme obhliadku blízkeho okolia až po zmenáreň. Na večeru si dáme pizzu v miestnej pizzérii. Tomáš sa ponáhľa pracovať a mamka prať. Uvidíme, čím nás prekvapí zajtrajšok.Läs mer